Фацет є досить популярним декоративним фігурним методом огранування скла, при якому край листа скошується під певним кутом. При цьому скляний лист втрачає свою гостроту, що дозволяє користуватися склом в побутових умовах без додаткової рамки. Фацет надає склу привабливості та шляхетності. Фацетне скло є чудовою альтернативою повному маскуванню або частковому приховуванню краю скляного листа. Накладні панелі або бортики для кромки скла зазвичай візуально збільшують конструкцію, не кажучи вже про те, що вони є додатковими деталями, які можуть псуватись, відпадати або ж просто не вписуватись в інтер'єр.

Фацет на склі не тільки робить скляний лист безпечним для дотику, але й може виконувати декоративну функцію. Ба більше, фацетній обробці може піддаватись не тільки край, а й основна площина. Фацет на вітрині шафи для посуду ускладнює дизайн і надає йому вишуканості. Фацет на склі робить вироби і конструкції, виготовлені з такого скла, дуже красивими. Але ще більш захоплююче виглядає фацет на дзеркалі: поєднання дзеркальної поверхні і переливчастих граней фаски дає прекрасний ефект. Часто дзеркало обробляють фацетом в два контури, щоб якомога більше посилити привабливість виробу.

На бажання клієнта поверхню скла або дзеркала можна додатково декорувати матовим малюнком або ж спеціальною плівкою: поєднання легкого матового сяйва і глянцевого блиску є дуже вдалим.

Нині фацет на склі не виконується вручну. Всю роботу здійснює верстат для фацета скла: він з найвищою точністю зрізає зі скла фаску під певним кутом і одночасно полірує отриманий зріз. В результаті фацет виходить ідеально рівним, сяє в променях сонця та створює унікальні візуальні ефекти.

Фацет сьогодні виконується за допомогою сучасних технологій і складних верстатів. Однак це не означає, що професіоналізм і досвід майстрів-склярів не має попиту. Навпаки: чим складніше обладнання, тим важливішою є кваліфікація майстра, який на цьому обладнанні працює – він повинен досконало володіти всіма методиками, знати особливості того чи іншого верстата.

Саме такими характеристиками і володіють кваліфіковані фахівці компанії CapitalGlass. Ми працюємо на українському ринку вже багато років і розуміємося на фацетах на склі. Фацет є не єдиною нашою спеціалізацією, ми також пропонуємо багато інших послуг та товарів. Їх переглянути Ви можете на нашому сайті.

Доставка здійснюється по Україні компаніями-перевізниками. У разі виникнення питань наш менеджер залюбки вас проконсультує. Надіємося на взаємну співпрацю!