Зараз дедалі частіше з'являються нові терміни, суть яких не завжди нам зрозуміла. Що ж таке молірування скла? Молірування – це процес обробки скла, при якому скло термічно обробляють і гнуть по фіксованій формі. Спочатку скло нагрівають до розм’якшення, а потім згинають його, надаючи потрібної форми і закріплюючи її при повільному охолодженні. Одним слово, молірування – це просто «згинання» скла. Таке гнуте скло дедалі частіше застосовується в архітектурі в стилі «модерн», особливо при будівництві елітних проектів. Як виявилось, таке скло з давнього часу відоме архітекторам. Воно також широко застосовувалося в тридцяті роки двадцятого століття. Але після того на кілька десятиліть було забуте. Як ми знаємо: «все нове – це добре забуте старе», тому мода повернулась навіть у архітектурі.

Молірування скла було б неможливим без печі для молірування. Піч для молірування скла являє собою плоску тунельну піч, у верхній частині якої розташовані нагрівачі, а в нижній – металева опорна поверхня із заданим радіусом кривизни. На цю поверхню в горизонтальному положенні встановлюється скло. Процес триває від 2 до 20 годин. Після цього скло необхідно остудити за особливою технологією, щоб зняти внутрішні напруження в масі скла.

За допомогою такого процесу створюються як прості сферичні й циліндричні поверхні, так і складні комбіновані криволінійні поверхні. Досягається це спеціальною поетапною обробкою в печах для молірування. Крім дизайну інтер'єрів, широко застосовується молірування для виготовлення стекол автомобіля, засклення будинків, виготовлення вітрин торговельного устаткування й т. д. 

Якщо Вас зацікавив вищезазеначений процес і Ви бажаєте прикрасити свою оселю молірованими виробами зі скла — то Ви потрапили у правильне місце! Компанія CapitalGlass пропонує придбати піч для молірування скла за вигідною ціною. Така покупка може підвищити Ваші продажі у випадку, якщо у Вас свій бізнес, адже молірування скла є досить популярною послугою зараз, і на такі вироби завжди є попит. Компанія CapitalGlass – гарант якості Вашої продукції. За довгі роки роботи на українському ринку ми встигли завоювати довіру тисяч українців.

У компанії CapitalGlass є широкий асортимент товарів, де Ви знайдете не тільки печі для молірування. 

Не шукайте альтернатив. Ми – майстри своєї справи. У разі виникнення питань рекомендуємо звернутись за номером телефону, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Доставка здійснюється в будь-яку точку України компаніями-перевізниками. Чекаємо на Ваше замовлення!