Люди хочуть жити у ногу з часом, і це стосується і організації житлових приміщень. Якщо сучасні новобудови дають можливість пофантазувати, то «хрущовки» і стандартне планування квартир у панельних будинках набридли до зубного скреготу. Хочеться простору, чогось незвичного і нестандартного? Багато хто бачить вирішення проблеми у знесенні стіни. Але все не так просто.

Навіть якщо вам здається, що знести малесеньку перегородку – зовсім не проблема, таке рішення варто добре обдумати. Особливо це стосується багатоповерхових будинків.

Справа в тому, що кожна будівля будується на основі складних розрахунків і має несучі стіни, на яких тримається вся конструкція. Демонтаж несучих стін може мати дуже погані наслідки, аж до руйнування цілого будинку. Якщо з цегляними і монолітними будівлями все простіше, то панельна, грубо кажучи, нагадує картковий будиночок, де витягування однієї карти може розвалити всю конструкцію. Тому якщо ви не знаєте, які стіни у вашій квартирі є несучими, зверніться до професійних майстрів, які добре знають всі вимоги безпеки і обізнані з особливостями побудови того чи іншого будинку.

В якому б будинку ви не жили, розпочніть перепланування з консультації спеціаліста, який визначить, які стіни є несучими, а які – перегородками, що підлягають демонтажу. Окрім цього, варто визначитися, чи у стіні, яку ви плануєте знести, немає вентиляційних каналів або електромонтажних конструкцій. Відповідальний майстер уважно вивчає документацію, зокрема план квартири, оглядає не тільки ваше приміщення, але й при можливості сусідні. Варто зазначити, що будь-яке перепланування потрібно узгоджувати з відповідними інстанціями.

У цегляних і монолітних будинках можна як повністю знести перегородки, так і частково розібрати стіну. Демонтаж у панельній будівлі потребує більш ретельного вивчення і підготовки: спеціалісти оцінять товщину стіни, наявність у ній арматури та інші фактори. Загалом у панельних будинках можна хіба розширити прохід або частково демонтувати стіну і зробити арку.

Демонтажні роботи Луцьк будь-якої складності ви можете замовити у нас. Ми маємо у штаті професійних і досвідчених майстрів, які дуже відповідально ставляться до роботи. Ми проведемо потрібні розрахунки і дослідження, оцінимо всі ризики і порадимо вам найкращий варіант. Проводимо демонтаж стін, перегородок, дверних коробок, віконних рам, а також старої штукатурки, плитки, стяжки тощо. За потреби допоможемо перенести каналізацію та водопровід. Також надаємо широкий спектр послуг з ремонту та оздоблення.