Азбест – це мінерали, які мають надзвичайно тонку структуру. З нього виготовляють різноманітні будівельні матеріали. Також азбестові матеріали набули надзвичайно високої популярності в останні десятиліття, оскільки їх почали активно використовувати в таких галузях, як ракетобудування та промисловість. Азбестовий папір випускають у вигляді аркушів або рулонів, основним у його складі є азбест, який становить близько 99 %. Для того щоб отримати папір, азбест у спеціальний спосіб розпушують та з отриманого матеріалу за допомогою спеціального устаткування виготовляють листи.

Питома вага цього матеріалу коливається в межах 450-950 кг/м3 і залежить від рівня ущільнення та розпушування. Міцність азбестованого паперу визначається методом "розривної довжини", тобто при якій довжині аркуш буде розірвано під дією сили тяжіння та власної ваги.

Виділяють гофрований та гладкий папір. Гофрований отримують, використовуючи нагріті рифлені барабани, саме цей папір використовують для виготовлення азбестового картону. Він вважається одним із найкращих утеплювачів та володіє надзвичайною шумопоглинальною властивістю.

Основними властивостями гофрованого паперу є:

• надзвичайно тривалий експлуатаційний період;
• стійкість до впливу лугів.

Залежно від сфери використання папір поділяють на:

1) гідроізоляційний – використовується як захисне покриття, яке перешкоджає розвитку різних корозійних процесів;
2) теплоізоляційний – для ізоляції різноманітного промислового устаткування, оскільки він витримує температуру до 500 градусів;
3) діафрагмовий папір – використовують під час електролізу різних хімічних сполук.

Окремо також виділяють азбокартон, який є надзвичайно стійким до різноманітних механічних деформацій та високих температур. Завдяки тому, що азбокартон не виділяє жодних токсичних речовин, його досить часто використовують під час будівництва житлових об’єктів.

Одним із підвидів азбестових матеріалів є азботекстоліт, який являє собою матеріал, який складається із шарів, які просочені різноманітними лаками та смолами. Він підходить для обточування та фрезерування, оскільки не будуть утворюватися відколи та тріщини. Матеріал витримує температуру понад 500 градусів.

Картон азбестовий ви можете придбати у нашій компанії за оптимальною ціною. Усі представлені товари відповідають встановленим стандартам якості. У разі потреби наші спеціалісти нададуть вичерпну консультацію та допоможуть вибрати необхідні для вас товари. Здійснюємо доставку замовлень по всій території України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.