Зараз все частіше з'являють нові терміни, суть яких не завжди нам зрозуміла. Що ж таке молірування скла? Молірування – це процес обробки скла, при якому скло термічно обробляють і гнуть по фіксованій формі. Спочатку скло нагрівають до розм’якшення, а потім згинають його, надаючи потрібну форму і закріплюючи її при повільному охолодженні. Одним словом, молірування — це просто «згинання» скла. Таке гнуте скло все частіше і частіше застосовується в архітектурі в стилі «модерн», особливо при будівництві елітних проектів. Як виявилось, таке скло з давнього часу відомо архітекторам. Воно також широко застосовувалося в тридцяті роки двадцятого століття. Але після того, на кілька десятиліть було забуто. Як ми знаємо: «все нове — добре забуде старе», тому мода повернулась навіть у архітектурі.

Молірування скла було б неможливим без печі для молірування. Піч для молірування скла представляє собою плоску тонельну піч, у верхній частині якої розташовані нагрівачі, а в нижній - металева опорна поверхня із заданим радіусом кривизни. На цю поверхню в горизонтальному положенні встановлюється скло. Процес триває від 2 до 20 годин. Після цього скло необхідно остудити за особливою технологією, щоб зняти внутрішні напруження в масі скла.

За допомогою такого процесу створюються як прості сферичні й циліндричні поверхні, так і складні комбіновані криволінійні поверхні. Досягається це спеціальною поетапною обробкою в печах для молірування. У компанії CapitalGlass є широкий асортимент товарів, де Ви знайдете не тільки печі для молірування. Крім дизайну інтер'єрів широко застосовується молірування для виготовлення стекол автомобіля, для засклення будинків, для виготовлення вітрин торговельного встаткування й т. д.

Якщо Вас зацікавив вищенаписаний процес і Ви бажаєте прикрасити свою оселю молірованими виробами зі скла — то Ви потрапили у правильне місце! Компанія CapitalGlass пропонує придбати піч для молірування скла за вигідною ціною. Така покупка може підвисити Ваші продажі у випадку якщо у Вас свій бізнес, адже молірування скла — є досить популярною послугою зараз і на такі вироби завжди є попит. Компанія CapitalGlass — гарант якості Вашої продукції. За довгі роки роботи на українському ринку, ми встигли завоювати довіру тисяч українців. Не шукайте альтернатив. Ми — майстри своєї справи. У разі виникнення питань, рекомендуємо звернутись за номером телефону, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Доставка здійснюється в будь-яку точку України компаніями-перевізниками. Чекаємо на Ваше замовлення!