Для того щоб контролювати ситуацію, яка відбувається біля будинку, прихід небажаних гостей, використовують домашній домофон. За його допомогою Ви отримуєте можливість контролювати доступ до квартири, будинку чи офісу. Дедалі більше домофонів з'являється на ринку, і завдяки зниженню ціни вони набувають ще більшої популярності.

Домофони поділяються на аудіодомофони та відеодомофони. Як одні, так і інші мають великий попит. Проте аудіодомофони частіше встановлюють у багатоквартирних будинках, а відеодомофонами зазвичай користуються власники приватних. Ціна на відеодомофон дещо вища, але це виправдана різниця у вартості, адже він здійснює більшу кількість функцій. Основною перевагою є те, що із відеодомофоном жоден гість не стане для Вас несподіванкою.

Усі домофони працюють за однаковим принципом. На зовнішній стороні дверей встановлюється спеціальна панель, на яку натискають відвідувачі. Сигнал передається мешканцю будинку, а у випадку відеодомофону – ще й передається зображення гостя. Значна частина домофонів має замок, який відчиняє двері після того, як власник квартири натисне відповідну клавішу.

Звичайно, що відеодомофони більш зручні у користуванні та більш сучасні. Вони мають ряд переваг над аудіодомофоном. Відеодомофон – це засіб контролю над власним помешканням.

За типом екрану вони бувають чорно-білі та кольорові. Звичайно, можна встановлювати домофон із чорно-білим зображенням, це не вплине на Вашу безпеку, але кольоровий дає чіткіше зображення та змогу краще розгледіти того, хто стоїть у Вас на порозі. Існують також домофони із сенсорним дисплеєм.

Відеодомофони відрізняються між собою кількістю вмонтованої пам'яті. Вони бувають з більшою та меншою кількістю пам'яті, – що дає змогу зберігати фотоматеріали, а у деяких моделях навіть відео, – та без пам'яті (в такому випадку запис відео неможливий). Але можливий перегляд реального часу, тобто Ви все одно матимете можливість бачити своїх гостей та їх кількість.

Однією з відеосистем, яка характеризується високим ступенем надійності, є система IPWAY, яка володіє розширеним набором функцій і тактильним управлінням режимами роботи. Ручна і автоматична фіксація фотографій. У відеопереговорній панелі цієї системи є можливість переговорного зв'язку та відправка текстових повідомлень на інший монітор. У цій моделі наявна функція "пам'яті екрана" та багато іншого.

Детальну інформацію про цю та інші системи можна дізнатися на сайті компанії «ТАВЕКС ПЛЮС». Тут Ви зможете вибрати відео- та аудіодомофони хорошої якості та високого ступеня надійності. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші звернення!