Автоматичні ворота для гаража приходять на зміну звичайним традиційним конструкціям, що потребують відчинення вручну. Нові автоматичні ворота – це бажання кожного водія, автомобіль якого зберігається в гаражі. Особливо це зручно для тих, хто часто користується автомобілем. Час на відкривання дверей краще зекономити та витратити на більш корисні справи.

Існує чимало видів автоматичних воріт. Розпашні ворота – це найпростіша конструкція зі своїми перевагами та недоліками. Зручна така система влітку, та незручна взимку, адже постійно доведеться розчищати сніг, аби двері відчинилися. Зсувні ворота зручніші за розпашні, але недоліком є те, що вони потребують місця для відкривання. Складні конструкції при наявності електроприводу відкриваються лише всередину. Рулонні ворота не потребують місця під час процесу відкриття та закриття. Підйомно-поворотні ворота працюють за принципом піднімання і переміщення під покриття гаража. 

Найпопулярнішими є секційні ворота, які складаються з панелей, що переміщуються у спеціальному напрямку. Під час процесу відчинення панелі послідовно розташовуються під стелею, що виключає необхідність додаткового місця перед ворітьми.

Достоїнства секційних воріт:

1. Висока теплоізоляція завдяки тому, що отвори між панелями обробляються силіконовим герметиком.

2. Якщо гараж отоплюється, то секційні ворота допоможуть зекономити на його опаленні, адже коефіцієнт опору теплопередачі сягає значної мітки.

3. Високий рівень звукоізоляції, завдяки чому в гаражі буде тихо і спокійно.

4. Секційні ворота вітростійкі, вони витримують пориви вітру до 200 км/год.

Одним із основних елементів структури секційних воріт є сендвіч-панель. Вона сприяє високому рівню зносостійкості та довговічності виробу. Стійке та міцне полотно захистить приміщення від зловмисників. Крім безпеки, варто звернути увагу і на приємне оформлення воріт.

Компанія «ТАВЕКС ПЛЮС» пропонує якісні секційні ворота, які можуть складатися з різних типів сендвіч-панелей:

• мікрохвиля;
• S-гофр;
• М-гофр;
• L-гофр;
• фільонка;
• структура дерева (золотий, темний дуб, вишня).

Колірна гама надзвичайно широка. Можна замовити ворота будь-якого кольору зі стандартного 9-колірного набору. «ТАВЕКС ПЛЮС» – надійна компанія, яка функціонує на українському ринку з 1999 року. Менеджери компанії пропонують індивідуальну роботу з каталогом кольорів, який підбиратиметься під фасад будівлі. Пропозицією компанії є ворота Doorhan з пружинами розтягування, які мають нижчу вартість, ніж секційні ворота з торсійним механізмом.

Детальний опис товару можна переглянути на сайті компанії у каталозі товарів. Ми чесно відповімо на усі Ваші питання, адже чесність із клієнтом формує наш авторитет, який ми напрацьовували протягом тривалого часу. Звертайтеся!