Система контролю і управління доступом СКУД – це установка, яка забезпечує контроль та управління доступом, є гарантією безпеки будь-якого об'єкта. Система контролю та управління доступом має індивідуальну комплектацію, яка вказується при купівлі товару. Така система – не рідкість в сучасному суспільстві, вона набуває популярності не лише у столиці, а й по всій Україні. Їх встановлюють за замовленням відповідальних керівників офісів, торгових центрів та інших установ.

У цій системі є спеціальний контролер, який відповідає за пропуск особи у приміщення. Цей пропуск здійснюється за умови використання спеціальної комбінації або ключа. Особливістю такого способу входу є те, що працівник офісу, наприклад, зайшовши у приміщення, цим самим автоматично фіксує час свого прибуття на роботу. Так керівництво може слідкувати за недобросовісними працівниками, які регулярно запізнюються або ж передчасно покидають своє робоче місце.

Система контролю і управління доступом СКУД виконує низку операцій. Це, наприклад, ідентифікація людей, які користуються доступом до території, контроль діяльності працівників, що здійснюється за допомогою відслідковування їх пересування. Система автоматично відчинить вихід, якщо протипожежна система подасть сигнал. На бажання власника обмежить доступ до окремих кабінетів приміщення для інших співробітників. Гарантує безпеку об'єкта від проникнення посторонніх осіб. Встановлення системи контролю і доступу може здійснюватися у будь-який час без жодних обмежень. Варто лише покластися на спеціалістів, які знають свою справу, адже від цього залежить ефективність системи.

Де можна купити СКУД?

Компанія "ТАВЕКС ПЛЮС" відома своєю надійністю та багаторічним досвідом на ринку України. "ТАВЕКС ПЛЮС" працює для забезпечення надійного захисту Вашого дому та підприємства. Ми співпрацюємо із провідними світовими виробниками, щоб запропонувати Вам якісний продукт. У нас можна придбати як систему контролю та управління доступом, так і безліч інших товарів, які допоможуть у підсиленні безпеки Вашої нерухомості. Із системами, які пропонує наша компанія, Ви не лише убезпечите об'єкт від можливих неприємностей, але й зможете посилити ефективність роботи Вашого підприємства.

Ми пропонуємо до вашої уваги лише високоякісні товари, які характеризуються високою зносостійкістю та довговічністю. Крім того, співробітники нашої компанії можуть особисто здійснити професійне встановлення системи безпеки і управління доступом. А ще ми надаємо гарантію на придбаний товар терміном 1 рік. На інтернет-сторінці нашої компанії можна переглянути широкий асортимент товарів, які служать для посилення безпеки.