Скрапбукінг – вид мистецтва, за допомогою якого ви можете в унікальний спосіб оформити фотоальбом, листівку, картину, упаковку для подарунка. Виділяють декілька основних технік скрапбукінгу, це дистрессинг – зістарення сторінок, штампінг – створення надзвичайно красивих додаткових елементів.

Техніка скрапбукінгу відома ще з кінця 16 ст., проте в той час це робили для того, щоб зберегти різноманітні унікальні та пам’ятні речі. Основною метою було збереження унікальних речей для майбутніх поколінь.

Зазвичай творити люди починають, якщо це не пов’язано з основною їхньою діяльністю, тоді, коли хочуть переключитися з буденних справ або створити красивий подарунок для рідних та близьких.

Для того щоб розпочати створення власного першого скрап-творіння, потрібно розібратися з основними моментами роботи, визначитися з асортиментом різного паперу, набором інструментів.

Один із найважливіших моментів під час будь-якого рукоділля – терпіння. У початківців досить часто виникає питання: що таке скетч? Це, грубо кажучи, схема, шаблон. Виділяють скетчі як для альбомів, так і для різноманітних листівок. Використовуючи скетчі, досить легко створити необхідний нам екземпляр. Проте існує категорія людей, які не готові працювати за вже готовими схемами, оскільки в таку схему не можна додати ніяких власних елементів.

Саме для початківців вкрай важливою буде наявність скетчів, адже вони значно полегшують роботу зі створення оригінальних листівок, фотоальбомів та ін. Проте для більшості це не проблема, тому що вони все одно додають інші елементи, тим самим урізноманітнюючи готовий виріб. Багато майстрів зі скрапбукінгу, побачивши вже готові екземпляри скетчів, надихаються та створюють надзвичайно красиві власні ескізи, які відтак оформляють у готовий виріб. Проте дуже важливо пам’ятати про пропорційність готового виробу і не надто перевантажувати його.

За формою виділяють круглі, прямокутні та квадратні скетчі. Залежно від того, що ви збираєтеся прикрашати, потрібно вибирати необхідної форми скетч.

Скетчі для скрапбукінгу ви можете придбати в інтернет-магазині Scraptools. У нас представлено величезний асортимент товарів для різних видів рукоділля. Ми турбуємося про кожного клієнта, тому з радістю допоможемо вам підібрати необхідні матеріали. Приймаємо замовлення по всій території України. Працюємо за повною передоплатою. У разі виявлення будь-яких невідповідностей ви можете повернути замовлення протягом 14 днів. Будемо раді з вами співпрацювати.