Фісташкове дерево на сході називають деревом життя. Ще стародавні перси використовували ці горіхи як валюту. Виділяють декілька сортів фісташок. Зазвичай фісташкові дерева ростуть поодинці, проте інколи можна побачити невеликі гаї. Дерева невисокі, але мають досить розвинуту кореневу систему.

Чому ж фісташки так подобаються людям?

Це очевидне питання на сьогодні. Основною причиною є відмінний смак, а також користь для здоров’я. На відміну від інших горіхів, вони мають найправильніше співвідношення калорійності, кількості мінеральних речовин та вітамінів. Основними складовими є марганець, фосфор, магній, калій та вітаміни групи В. Особливістю є те, що фісташки містять велику кількість вітаміну В6, а якщо споживати 10 горішків протягом дня, то ви отримаєте чверть норми цього вітаміну.

Завдяки фенольним сполукам фісташки володіють надзвичайними антиоксидантними властивостями, зокрема, дозволяють зберігати молодість організму. Завдяки цим сполукам клітини оновлюються та інтенсивно ростуть. Недаремно ж перси називали ці горіхи магічними.

Також важливими є такі компоненти, як зеаксантин та лютеїн, які дозволяють зберегти високий рівень зору. Ці мікроелементи є дуже важливими для зміцнення всієї кісткової системи людини. Фісташки – єдині горіхи, які містять у складі каротиноїди. Також вони містять набагато більше клітковини порівняно з іншими – а нам її постійно не вистачає.

За кількістю калорій фісташки є одними із найбільш низькокалорійних – містять близько 600 калорій на 100 грамів. Тому їх спокійно можна вживати будь-кому, варто лише не перевищувати норму, яка становить 10-15 одиниць на день. У такий спосіб ви наситите організм корисними речовинами та не перевищите норму калорій.

Надзвичайна цінність фісташок полягає в тому, що вони мають властивість покращувати роботу більшості систем організму. Завдяки властивості розщеплення шкідливих холестеринових бляшок вони поліпшують стан серцево-судинної системи. Проте слід бути обережним, якщо ви вперше ласуєте таким смаколиком, позаяк вони можуть викликати алергічні реакції.

Фісташки очищені ви можете придбати у нашій компанії. У нас представлено величезний асортимент товарів, серед яких гарбузове, соняшникове насіння та різні горіхи. Ми приймаємо замовлення по всій Україні. Здійснюємо оптовий продаж товару, мінімальний обсяг становить 5000 гривень. Чекаємо на ваші замовлення та будемо раді з вами співпрацювати.