На жаль, неприємні несподіванки часто трапляються з технікою, і від них ніхто не застрахований. Часто буквально на рівному місці ми можемо розбити екран на улюбленому телефоні або якимось іншим чином пошкодити його роботу та зовнішній вигляд. Хоч і техніка телефонів iPhone відома своєю бездоганною збіркою, користувачі саме цієї марки найчастіше стикаються з поломками: якщо Ви упустите телефон навіть вдома на підлогу, то дуже ймовірно, що розіб'єте дисплей або скло. При поломці дисплея на iPhone – в авторизованих сервісних центрах з Вас зажадають дуже чималу суму за відновлення екрана. Якщо ж Вам потрібно замінити дисплей на iPhone якісно і не платити за оренду і зарплату в великому сервісному центрі – звертайтеся до нас.

Скільки коштує поміняти екран на айфоні?

Вартість ремонту — діло дуже індивідуальне, адже хоч збірка телефона від одного виробника, вартість ремонту може значно відрізнятися, залежно від складності та моделі смартфона. При прийомі телефона проведеться експертна діагностика та оцінка. В Вас буде можливість вибрати оригінальні запчастини чи копію. Ми можемо сказати орієнтовну вартість, а при закінченні ремонту ми узгодимо з Вами остаточну ціну. Ремонт буде виконано в строго поставлені терміни, які зазначені на квитанції.

Як правило, термін ремонту дуже швидкий – від 20 хвилин. Ми розуміємо, що час — це найцінніше та як складно розлучатися з телефоном надовго, тому постараємось відновити смартфон у найкоротші терміни. Здебільшого у нас є всі деталі на місці, тому Вам не доведеться довго чекати на ремонт свого телефону.

Чому саме ми?

Компанія «GSM-арсенал» займається ремонтом будь-якої складності смартфонів усіх популярних брендів! А саме: Apple, HTC, Vertu, Nokia, Samsung, LG, BlackBerry, Asus, Lenovo, Prestigio, Huawei, Fly Motorola, Sony, Goclever. Допоможемо розібратись та налаштувати смартфони на різних операційних системах, як-от IOS, Windows Phone, Android. Ми використовуємо в ремонті тільки оригінальні запчастини.

Немає сенсу шукати інший надійний сервісний центр, адже Ви його вже знайшли! Спеціалісти нашої компанії готові щодня виконувати ремонт не лише телефонів моделі iPhone, але й інших ґаджетів. Ми використовуємо сучасне ремонтно-діагностичне обладнання та ефективні методи ремонту смартфонів. Професіоналізм наших висококваліфікованих фахівців, їх навички та досвід, а також використання якісних інструментів виключають шанси на поганий результат. Довіряючи техніку нам, Ви можете бути впевненими в надійності, якості та довговічності наданих нами послуг. Постійним клієнтам надається знижка від 5 до 20 %. Гарантія на товари та послуги – 1 місяць.