Мода постійно змінюється, нове завжди приходить на зміну старому. Але є речі, які залишаються популярними серед модниць та модників незалежно від того, що диктує сучасний лакшері-світ. До таких речей належить вишиванка. Якщо раніше увага дизайнерів та модельєрів менше була прикута до одягу у етностилі, то сьогодні провідні українські дизайнери випускають цілі колекції вишитого вбрання. Відома дизайнерка та стиліст зі Львова Оксана Караванська презентувала свою колекцію вишиванок у Франції. Роксолана Богуцька вражала модних експертів модернізованим сучасним вишитим одягом. Бачимо, що вишиванки своєю красою полонили усіх! Якщо колись поширеними були вишиті сорочки, плаття та спідниці, то сьогодні – оздоблення орнаментом на найрізноманітніших елементах образу.

Повернемось до вишиванки класичного зразка. Її популярність зростає з кожним днем. Тепер її одягають не лише на урочисті державні свята, а й на свята церковні та родинні. Дехто полюбляє носити вишиванку як щоденну річ, і їх різноманіття це дозволяє. Вишиту сорочку можна носити з джинсами, класичними брюками, спідницями тощо. У такий спосіб Ви отримаєте кардинально різні образи: романтичний, діловий, повсякденний (casual). Якщо влучно виберете вишиту сорочку, у всіх життєвих ситуаціях виглядатимете на всі 100.

Найперше варто подумати про те, ручному чи машинному орнаменту Ви віддаєте перевагу. Як один, так і інший виглядають дуже гарно, різниця в тому, що ручна робота завжди виглядає дорожче і ціниться відповідно так само. Якщо Ви не дуже розумієтесь на цих способах вишивання, то ось порада, яка допоможе відрізнити ручну та машинну вишивку. Для цього потрібно вивернути сорочку і просто уважно придивитись. Якщо вишивка машинна, то орнамент буде майже в точності відбивати той, який на лицьовій стороні. У сорочці ручної роботи Ви такого не побачите.

Наступним кроком буде правильний вибір тканини. Найкраще обирати тканини із натуральних волокон, вони найприємніші до тіла, пристосовуються до погодних умов. В холодну пору зігріють, а в теплу, маючи здатність до пропускання повітря, – не допустять дискомфорту. Можна придбати одяг із синтетичних полотен. Вони значно нижчі в ціні, на вигляд привабливі, проте варто враховувати в такому випадку пору року, коли носитиметься одежина. Це якщо Ви плануєте носити її щоденно. Якщо ж ні, то легко купуйте як одні, так і інші.

Варто також не прогадати із розміром. Треба, щоб сорочка сиділа на Вас ідеально. Вона не повинна облягати тіло, як деякі інші речі гардеробу, для яких це припустимо. Не варто також брати розмір надто великий, бо мішкоподібний вигляд нам теж не потрібен. Якщо Ви замовляєте річ у інтернет-магазині, зокрема, від ТМ Скиба, то варто зробити заміри власного тіла і повідомити їх менеджеру. Головне – правильно зняти мірки.

Також слід визначитися із кольором тканини. Їх зараз можна придбати безліч. Якщо це перша Ваша сорочка, то краще обрати її базового кольору: чорного або білого. Це дасть змогу одягати її з речами будь-якого іншого кольору. Якщо ж у Вас вже є вишиванки класичних кольорів, то не відмовляйте собі у задоволенні придбати червону чи блакитну вишиванку, які виглядають дуже ефектно. Вибираючи колір сорочки, можна звернути увагу на кольоротип зовнішності, що дасть змогу визначити, який пасуватиме вам однозначно.

Якщо Ви шукаєте вишиванку, то завітайте до магазину ТМ Скиба, де ви знайдете стильні вишиванки для всієї родини. Різноманіття орнаментів, кольорів та фасонів зачарує Вас. Не переплачуйте, купуйте вишиванку у нас!