Вишиванка сьогодні – це не просто чергова річ гардеробу, а річ, яка свідчить про етнічну приналежність особи та її індивідуальність. Щоб виразити свою індивідуальність, необхідно правильно підійти до вибору сорочки. Як це зробити, ми розповімо далі.

Найперше, на що варто звернути особливу увагу, – це розмір сорочки. Вона має сидіти вільно, не облягати тіло. Але ця вільність повинна бути в міру, адже так можна зіпсувати образ, втративши свою фігуру з об'ємною сорочкою. Навіть якщо в магазині Вам упав у вічі особливий фасон, але Вам здається, що потрібно на розмір більшу або меншу, краще не купуйте її, як би вона Вам не подобалась. В таких випадках добре замовляти в інтернет-магазинах, адже там працюють кваліфіковані працівники, які відправлять Вам такий розмір виробу, який ідеально сяде на Ваші параметри. Допомогу у визначенні з розміром здійснює майстерня художньої вишивки Кирюшків, де Ви можете не тільки придбати наявний товар, а й замовити сорочку за індивідуальним пошивом.

Наступним етапом буде вибір способу вишиття орнаменту. Він буває ручний та машинний. Обидва характеризуються надзвичайною красою та різноманітністю. Проте ручна вишивка має вищу ціну, адже потребує більше часу для виготовлення та більшу затрату сил. Розрізнити їх можна у такий спосіб. Виверніть сорочку та погляньте на візерунок. У машинному орнаменті зовнішня та внутрішня сторона візерунка будуть мати подібний вигляд, виготовлений ручним способом буде мати зовсім інший вигляд.

Звертайте увагу на колір сорочки. Найпопулярнішим є білий колір тканини, адже він найбільш універсальний і підійде до будь-якого образу. Якщо Вам не до вподоби білий – дехто вважає його банальним, – можете виразити свою індивідуальність іншим способом. Синій, червоний, рожевий, жовтий, зелений – вибирайте той, який Вам пасуватиме найбільше. Не бійтесь експериментувати з образом, і Ви будете неповторною.

Величина орнаменту теж має значення. Є любителі мінімалізму, а є пишності. В будь-якому випадку не перестарайтесь, все має бути в міру, тоді Ваш образ буде надзвичайно гармонійним.

Краще вибирати сорочку, яка укомплектована поясочком. Він підкреслить достоїнства фігури, додасть деякої жіночності. Це в тому випадку, якщо сорочка буде носитися навипуск. Якщо Ви віддаєте перевагу заправленій сорочці, то поясок можна просто не одягати. За його допомогою Ви створите два відмінні образи, які відповідатимуть настрою.

Майстерня художньої вишивки Кирюшків – одна з провідних компаній з виготовлення етнічного одягу в Україні. У наявності надзвичайно широкий асортимент товарів, а спеціалісти допоможуть Вам визначитись із моделлю виробу та розміром, порекомендують товари, які підійдуть під Ваш ціновий діапазон, проконсультують з усіх питань щодо товару. Придбати вишиті блузки жіночі можна у нас. На вас чекають вишиванки надзвичайної краси, які можна придбати за вигідними цінами. Звертайтесь!