Давно відомим є той факт, що граніт належить до будівельних матеріалів преміум-класу завдяки тривалим експлуатаційним властивостям, а також привабливому зовнішньому вигляду. Граніт є одним із найміцніших будівельних матеріалів, тому його досить активно використовують у цивільному, промисловому та приватному будівництві. Також доволі часто граніт використовують для оздоблення дизайнів.

Основним джерелом утворення граніту є магма. Процес формування граніту може розвиватися за двома сценаріями, а саме:

• як наслідок повільного охолодження та затвердіння магми у надрах землі;
• у результаті зміни магматичних гірських порід завдяки високим температурам та тиску.

У своєму складі граніт містить кварц (20-30 %), саме завдяки якому цей будівельний матеріал є надзвичайно міцним, калієво-натрієві шпати (30-40 %), слюду – близько 10 %, та плагіоклаз – 25 %. Міцність граніту становить 150-250 МПа завдяки досить великій щільності – 2700 кг/м3. Граніт є стійким до різноманітних природних явищ та механічних впливів. Його навіть порівнюють з алмазом, проте останній все-таки міцніший.

Вироби з граніту мають тривалий експлуатаційний період, який становить понад 500 років, проте це залежить власне від розміру кристалів: чим вони менші, тим триваліший термін служби. Він є стійким до високих температур та витримує майже 300 циклів замерзання та відтавання без зміни власних властивостей. Також він є стійким до високих температур та починає руйнуватися тільки при її показниках у понад 600 градусів.

Граніт має низький відсоток поглинання вологи, завдяки чому його активно використовують під час облицювання басейнів, саун та ін. Цей матеріал є екологічним, оскільки не виділяє жодних шкідливих речовин під час нагрівання. Граніт можна поєднувати з будь-яким іншим матеріалом, адже він має доволі привабливий вигляд.

Якщо порівнювати граніт з іншими гірськими породами, то його можна з легкістю відшліфувати з використанням спеціальних приладів без особливих зусиль. Проте досить часто використовують і невідполірований граніт, позаяк він добре поглинає світло та має скульптурну виразність.

Основний колір граніту, безперечно, – світло-сірий, проте існує і червоний, блакитний, рожевий з додатковим плямистим або смугастим малюнком.

Граніт габро ви можете придбати у нашій компанії. Завдяки наявності власного родовища ми пропонуємо тільки якісні матеріали, які дійсно створять надзвичайно привабливий вигляд вашої споруди. Маємо в наявності усі необхідні сертифікати, які підтверджують якість. Приймаємо замовлення з усієї України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.