Сьогодні у сучасному житті людини камін вже не є основним опалювальним знаряддям. Його функції мають більш декоративний характер. Якщо він і використовується за своїм основним призначення, то, швидше, для поєднання приємного з корисним: опалення будинку та для розваги. Сидіння біля каміна в холодний зимовий вечір, закутавшись в плед, попиваючи чай та читаючи книгу - значно піднімає нам настрій та приносить задоволення. Якраз це і служить натхненням для творчих людей, які пишуть книги або малюють, та і просто для тих, хто любить мріяти та підбивати підсумки дня. У такому проведенні часу важливу роль грає оформлення каміна.

У сучасній промисловості існує багато різних матеріалів для облицювання камінів. У цьому питанні не варто вказувати на те, що краще чи гірше - кожна людина вибирає те, що їй більше подобається, адже в кінцевому підсумку всі будуть звертати увагу лише на зовнішній вигляд.

Найбільш популярними матеріалами для облицювання камінів є:

1) Мармур.
Раніше мармур був матеріалом, яким обробляли буквально все. Його особливістю є міцність і стійкість до впливу високих температур. Недоліків у нього майже немає, якщо не брати до уваги його високу ціну. Крім того, обробка камінів мармуром – досить трудомісткий процес, який вимагає досконалої підгонки окремих елементів з подальшим поліруванням.

2) Камінь.
При обробці камінів каменем Ви можете вибрати або штучний, або природний камінь. Штучний камінь є досить легким при обробці та викладенні мозаїки на каміні. Хоча ми б радили вибирати натуральний камінь, адже він характеризується високою міцністю та стійкістю до високих температур. Варто зазначити, що при обробці камінів каменем важливо вибрати правильний клей. Каміни, обкладені каменем з використанням невідповідного клею, не залишаться гарними на довгий період часу.

3) Плитка.
Облицювання камінів плиткою теж має право на існування. У процесі обробки плитку можна комбінувати, досягаючи різних візуальних ефектів. Вибір кольорів та фактур – величезний, Ви можете вибрати той, який найбільше подобається. Варто пам'ятати, що не кожна плитка підійде для облицювання каміну. Для такого процесу використовується спеціальна жароміцна плитка, яка витримує високі температури.

Облицювання печей і камінів за доступною ціною можлива у нас! Також пропонуємо товари для облицювання камінів. За роки роботи на українському ринку клмпанія «Професійний сервіс» встигла принести тепло в тисячі будинків. Наша мета – зробити Ваш будинок максимально сучасним та комфортним. Всі запропоновані нами моделі камінів та печей відповідають вимогам безпеки та екологічно чисті. Замовивши нашу продукцію, Ви не залишитесь байдужими і гарантовано будете рекомендувати нас друзям, адже наша продукція – одна з найкращих та найнадійніших. Звертайтесь!