Натуральний камінь піщаник – це особливий будівельний матеріал, який застосовують для доволі різноманітних цілей: облицювання фасадів, внутрішнього облицювання будинку, камінів, мангалів, мощення доріжок тощо. Пісковик часто використовують ще й для лиття фундаменту будівлі, адже природний камінь характеризується надзвичайною міцністю. Піщаник також використовують для оздоблення берегів водойм, які отримують завдяки цьому просто надзвичайний вигляд.

Як бачимо, використовують його часто. Це й не дивно, адже природний камінь – це елітний матеріал, який додає шарму там, де його застосовують.

Найкращий творець матеріалів – це, звичайно, природа, адже кожен її витвір – унікальне, ні на що не схоже явище. Так відбувається і з каменем. Кожний елемент неповторний. 

Складається піщаник із частинок кварцу, які пов'язані між собою іншими мінералами. Вміст в піщанику залізної руди обумовлює оригінальне забарвлення, яке може варіюватися. 

Як і інші види природного каменю, піщаник характеризується високим терміном експлуатації, термостійкістю і морозостійкістю. Особливості фактури піщаника надають оздоблюваній ділянці привабливішого вигляду.

Для облицювальних робіт використовується плитняк, яким називають необроблений шматок піщаника, що був сортований лише за розміром та товщиною. Він буває із гладкою поверхнею, що не характеризується своєрідними виступами та має більш-менш однакову товщину; і рельєфним, якому притаманні поверхневі виступи. Популярні серед замовників як одні, так і інші. Все залежить від бачення клієнтом ідеального дизайну.

Компанія "Теребовлянський камінь" здійснює продаж плитняку, плитки із натурального каменю, вазонів із каменю тощо. Ми займаємося обробкою натурального каменю, розробкою та виробництвом декоративних оздоблювальних матеріалів, що мають природне походження. У нас можна придбати товар як оптом, так і вроздріб незалежно від Вашого місця проживання, адже ми здійснюємо доставку зручним для Вас способом. Для постійних клієнтів ми підготували спеціальні знижки. Усі пропозиції компанії можна переглянути на сайті.

Гарантія на будь-який товар має найдовший термін із усіх можливих – довічна! Якщо у Вас виникли труднощі із вибором товару, ми надамо безкоштовну професійну консультацію, підберемо якісний товар, який буде відповідати Вашому кошторису.

Для консультації із фахівцем телефонуйте за номерами, що вказані в контактах підприємства. Станьте нашим клієнтом вже сьогодні та отримуйте безліч переваг!