З кожним роком виробники керамічної плитки виготовляють нові колекції, оскільки прагнуть випередити конкурентів. Ці колекції мають надзвичайно красиві кольори та форми. Такий облицювальний матеріал надзвичайно популярний, тому навіть невеликий магазин може представити до вашої уваги декілька десятків на вибір. Недосвідченим покупцям надзвичайно важко не розгубитися у такому різноманітті. З кольором та розміром плитки визначитися дещо легше, проте як же визначитися з її якістю? Для цього потрібні додаткові знання та навички.

Добросовісні виробники неодноразово перевіряють якість плитки ще до того, як вона потрапить на ринок. Плитку для підлоги обов’язково перевіряють на стійкість до різних механічних навантажень. Плитка, яка призначена для зовнішнього оздоблення, зазвичай перевіряється на витривалість до температурних коливань. Інформація про особливості плитки в обов’язковому порядку зазначається на упаковці, тому покупцю варто ретельно її вивчити.

Плитку із підвищеною зносостійкістю для підлоги варто вибирати для офісних приміщень, адже великі навантаження можуть досить швидко її зіпсувати. Якщо ви вибираєте плитку для власної оселі, то не варто переплачувати кошти за більшу стійкість.

Також існує маркування плитки за її стійкістю до різних хімічних речовин та підвищеної вологості:

• АА – найбільш стійка плитка;
• А – високий рівень стійкості;
• В і С – середній рівень;
• D – найнижчий рівень стійкості.

При виборі вкрай важливим є призначення плитки, оскільки, наприклад, плитка для облицювання зовні не підійде для ванної кімнати і т. д.

Досить важко вибрати між традиційною глянцевою та матовою плиткою. Варто звернути увагу на безпечність такого покриття, оскільки при намоканні глянцева поверхня є дуже слизькою та небезпечною, особливо варто звертати на це увагу при виборі плитки у ванну кімнату. Матова плитка завдяки більшій пористості та меншій обробці є менш слизькою. Тому якщо вибирати з точки зору безпеки, то, звісно, краще зупинитися на матовій плитці.

Не менш важливим є догляд за плиткою: глянцева плитка є менш схильною до різних забруднень та легше чиститься завдяки спеціальній обробці та незначному рівню пористості. Тому якщо ви вибираєте плитку для кухні, то більш доцільною є саме глянцева плитка.

Красива керамічна плитка представлена на сайті нашої компанії. Ми реалізуємо товари як великими, так і дрібними партіями. З повагою ставимося до кожного клієнта, оскільки цінуємо нашу співпрацю. Приймаємо замовлення з усієї України. Звертайтеся!