При проведенні утеплення завжди постає питання, який краще вибрати матеріал. Якщо з будівлями все досить просто, то щодо теплоізоляції холодильного обладнання все дещо складніше.

Холодильна камера – необхідне приміщення для будь-якого магазину, закладу громадського харчування, складу продуктів. Таке обладнання призначене для зберігання товарів, які швидко псуються. Погана ізоляція камери холоду істотно погіршує ситуацію, адже саме від її роботи залежить загальна робота всієї організації. Ба більше, підприємству доведеться додатково обслуговувати обладнання, яке коштує немалі гроші, і платити за надмірні витрати електроенергії.

Цей ряд неприємностей, які створює погана теплоізоляція, можна і далі продовжувати, але і так зрозуміло, що погана теплоізоляція холодильних камер несе насамперед фінансову шкоду. Хіба не краще один раз і назавжди добре ізолювати приміщення, аби потім не виникало неприємних ситуацій?

Раніше при утепленні використовували мінеральну вату. Через постійний вплив конденсату утеплювач доводилося міняти, тому що внаслідок перепаду температур волокниста структура не справлялася з своїми обов'язками. Врешті-решт, намоклий утеплювач сприяв зародженню мікроорганізмів. Цвіль на продуктах, звичайно ж, нікого не влаштовує, тому довелось шукати альтернативний спосіб утеплення.

Із захистом від проникнення теплого повітря найкраще справляється утеплення пінополіуретаном. Саме таке напилення забезпечує герметичність утеплювача. Це і є його найбільшою перевагою. Напилювана речовина дозволяє дістатися до найвіддаленіших куточків холодильної камери і покрити всю поверхню холодильника.

Покриття пінополіуретаном є в декілька разів більш довговічним, ніж мінеральної вати. Утеплювач є екологічно безпечним, не горить, не шкодить продуктам, швидко лягає на будь-якій поверхні. Утеплення холодильних камер пінополіуретаном – це оптимальне співвідношення ціни та якості, яке добре захистить камеру та не нашкодить навколишньому середовищу.

Теплоізоляція холодильних камер пінополіуретаном є порівняно новою послугою на українському ринку, і небагато фірм беруться за це новітнє покриття. Проте компанія «ППУ Профіт» готова якісно виконати таку послугу за доступною ціною. На нашому рахунку вже є покриття різних будинків, гаражів, ангарів, холодильних камер та інших споруд. Клієнти, які вже замовляли наші послуги, повертаються до нас за замовленням утеплення нових об'єктів. Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Звертайтесь!