Колорування – це найпростіший метод підготовки фарби до фарбування, який полягає у додаванні барвника до білої основи. Така послуга є актуальною завжди, оскільки яким би великим не був вибір фарби, досить часто виникає необхідність у створенні нових кольорів.

Процес колорування фарби є нескладним, проте потребує неабиякої уважності, але із застосуванням сучасних технологій можна визначити оптимальну пропорцію барвника та фарби для створення ідеального відтінку.

Не варто плутати колорування із лесуванням, оскільки це змішування фарб між собою. Основними компонентами, які потрібні для колорування, є пігмент та біла фарба як основа, завдяки такому процесу можна отримати найрізноманітніші кольори фарб.

Необхідно використовувати білосніжну фарбу, адже звичайна біла може мати жовтуватий відтінок, і результат може бути не такий, як ви очікували. У разі якщо ви вирішили самостійно створити необхідний колір, то вам потрібно бути обережним і не влити занадто багато барвника, бо навіть кілька крапель можуть істотно змінити колір. Також для ретельного вимішування слід використовувати перфоратор, оскільки вручну ви не отримаєте рівномірний колір.

Виділяють два основних методи колорування фарби – ручне та комп’ютерне; заводське використовують у тому випадку, якщо необхідним є великий обсяг певного відтінку фарби.

Особливу увагу потрібно звертати на рівень освітлення, оскільки завдяки ньому можна якнайбільш точно визначити колір фарби, який буде у вашій кімнаті. Колір буде більш виразним та насиченим на великій вертикальній поверхні, аніж на зразку, тому потрібно зменшувати частку барвника, особливо у разі ручного колорування.

Перевага ручного колорування – це можливість створення необхідного відтінку одразу на місці здійснення ремонтних робіт, проте недоліком є те, що практично неможливо повторити цей колір у випадку його нестачі.

Комп’ютерне колорування має велику кількість переваг, зокрема швидкість та можливість з легкістю підібрати потрібний відтінок, а також можливість зберегти певну формулу відтінку для того, щоб швидко відтворити такий відтінок у разі потреби.

Колорування фарби для стін ви можете замовити у компанії «Арт-Інтер’єр». Ми є постачальником багатокольорової фарби Dialcolor по всій території України. За співвідношенням ціни і якості ви не знайдете кращих аналогів. З радістю допоможемо вам вибрати необхідний колір фарби. Ми приймаємо замовлення по всій території України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.