Ангари – досить популярний вид будов, які використовуються як стоянки, склади, виробничі цехи або навіть бізнес-центри. Таке їх широке застосування зумовлене особливістю їх будівництва. Справа в тому, що вони виготовляються з тонкої оцинкованої сталі та не вимагають фундаменту, колон і балок або інших підтримуючих конструкцій. Такі ангари є швидкими в збірці, довговічними та будуються на будь-якому ґрунті, а головне – їхня ціна набагато менша за аналогічну будівлю. Це і робить ангари найбільш затребуваними на українському ринку.

Однак плюси такої легкої конструкції повільно переходять в мінуси. Їх головним недоліком є те, що тепло майже не затримується. Якщо і можливо обігріти таке велике приміщення, то це невигідно – цифри на рахунках за оплату Вас шокують. Єдиним виходом з такої ситуації є утеплення ангара.

З огляду на розміри ангара, його утеплення є досить складною процедурою. Часто засоби для утеплення, які використовуються для будівель, можуть не підійти для утеплення ангара, або просто вони будуть неефективними, і тоді помилка при виборі утеплювача буде фатальною. Наприклад, утеплення мінеральною ватою буде обтягувати каркас, що призведе до обтяжування конструкції і порушення її цілісності. В результаті цього знизиться експлуатаційний термін ангара. Та й немає гарантії, що шар утеплювача не знищить конденсат. Утеплення ангара мінеральною ватою не гарантує того, що не з'являться щілини, які значно знижують загальну ефективність всього теплозоляційного шару. Такі роботи зазвичай дорого коштують, адже час, проведений на висоті, потрібно додатково оплачувати.

Найефективнішим методом утеплення ангара буде утеплення за допомогою пінополіуретану. Таке покриття напилюється відразу на каркас. Завдяки його використанню можна уникнути появи щілин і зазорів. Пінополіуретан довговічний та не втрачає своїх властивостей протягом багатьох років. Екологічно чистий, не горить, а за його допомогою можна отримати будь-яку необхідну товщину шару.

Всі ці фактори роблять використання будь-якого іншого матеріалу нелогічним. Адже навіщо переплачувати за роботу і матеріали, які в результаті можуть виявитися неефективними, якщо можна один раз виконати утеплення ангара пінополіуретаном?

Наша компанія вже впродовж багатьох років якісно виконує свою роботу. Покриття пінополіуретаном – наша спеціалізація. Ми неодноразово здійснювали утеплення багатьох будинків, овочесховищ, гаражів, ангарів та інших споруд. Не шукайте альтернатив. Ми – майстри своєї справи. Звертайтесь!