Останнім часом власники приватних або дачних будинків дедалі частіше застосовують мансарди у будівництві. Сучасні архітектори можуть перетворити мансарди у витвір мистецтва, адже з них найкраще видно небо. Але для того щоб ця краса могла і далі радувати Вас впродовж багатьох років і водночас не змушувала переплачувати за електроенергію, важливо ретельно підійти до питання правильного будівництва мансард.

Такий підпокрівельний простір зазвичай грає роль «підсобки», адже взимку там холодно, а влітку занадто спекотно. Як правило, у такому приміщенні не можна жити, адже, крім тонкого шару покрівлі, там нічого немає. Чим складніша геометрія у мансарди, тим привабливішою вона нам здається. Насправді ж такі вигини лише сприяють тепловтраті приміщення та збільшують витрати на оплату опалення.

На щастя, ми знаємо, що зробити, аби краса мансард продовжувала тішити, а не змушувала Вас перейматись за витрати на опалення! Наша компанія пропонує порівняно нову послугу – утеплення мансарди пінополіуретаном. За час роботи ми встигли утеплити гаражі, ангари, будинки та інші споруди. І справді, утеплення пінополіуретаном має ряд переваг.

Таке утеплення істотно знизить рівень зовнішнього шуму, не накопичує сніг та запобігає утворенню бурульок. У жарку пору Вам не буде спекотно, адже напилення пінополіуретаном перешкоджає нагріванню повітря від розігрітого металу. А взимку навпаки: тепло буде зберігатись, і квитанція за оплату опалення не буде такою великою. Так, покриття пінополіуретаном обійдеться трішки дорожче, ніж покриття мінеральною ватою або будь-яким іншим утеплювачем, проте якщо врахувати якість матеріалу та те, що після такого покриття не з'являться щілини, а чек за оплату опалення зменшується, – все стає на свої місця. Теплоізолюючий шар можна нанести на будь-яку поверхню, не створюючи стиків. Утеплення мансарди пінополіуретаном відгуки Ви можете подивитися на нашому сайті.

За час роботи на українському ринку ми встигли надати послугу утеплення пінополіуретаном тисячам клієнтів. Головна мета нашої компанії – просування в Україні нової унікальної технології, суть якої полягає в напиленні екологічно чистої теплоізоляції. Дуже часто вдячні клієнти повертались та замовляли утеплення на нові об'єкти. На свої роботи ми надаємо до 5 років гарантії. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись до нашого менеджера-консультанта за телефоном, вказаним на сайті. Працюємо по всій Україні. Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Звертайтесь!