У Китаї гінкго білоба називають срібним абрикосом, а китайці його люблять за цілющі властивості.

Гінкго білоба є одним з найстаріших видів дерев на планеті, воно змогло пережити часи, коли багато рослин і тварини зникли, і продовжує існувати в наш час.

Неймовірна життєстійкість рослини буде передана і Вам під час прийому екстракту.

У дереві міститься антиоксидант, який зміцнює імунну систему і затримує старіння клітин. Крім того, він прискорює засвоєння глюкози мозком. У Тибеті монахи п'ють відвар з листя гінкго, щоб не спати ночами під час молитов.

В Європі дерево високо цінується за свої воістину неймовірні властивості – здатність активізувати мозкову діяльність, зберігати пам'ять і ясність мислення до глибокої старості. Перші помітні поліпшення можна відчути вже після першого місяця вжиття.

Слід також зазначити, що, за даними досліджень Науково-дослідного інституту натуральних продуктів США, при вживанні екстракту Гінкго білоба поліпшувався процес мислення і пам'яті в осіб з деменцією, стан при хворобі Альцгеймера. При цьому терапевтичний ефект після курсу лікування зберігається до 1 року.

Екстракт також містить другу складову – екстракт глоду. Як відомо, він позитивно впливає на серцево-судинну систему, знижує больові відчуття в області серця, покращує стан і функціонування судин головного мозку, загалом поліпшує кровообіг, заспокоює нервову систему, стабілізує рівень цукру в крові.

Таке поєднання компонентів сприяє швидкому відновленню організму – серцево-судинної і нервової систем, відновленню після тривалих або підвищених розумових навантажень.

Купити Фітопрепарат Гінкго білоба і глід екстракт Ви можете за посиланням: https://fungodoctor.ub.ua/ua/goods/view/17683586/all/fitopreparat-ginkgo-biloba-i-boyaryshnik-ekstrakt/

Інші препарати на основі трав за посиланням: https://fungodoctor.ub.ua/goods/fitopreparaty-163932/