Сток брендового одягу – це якісні брендові речі, переважно з Європи, які залишилися непроданими. Слід зазначити, що стоковий одяг, аксесуари та взуття є надзвичайно популярними у всьому світі, адже це якісна продукція, яку можна купити за доступними цінами. Конкуренція між фірмами є дуже поширеною серед виробників одягу, тому вони стараються часто міняти асортимент одягу, а непродані товари потрібно кудись дівати, аби не займати площі складів та не накопичувати уже не модні речі. Саме з цією метою і створені стокові магазини.

Стокові речі та секондхенд є надзвичайно популярними в Україні, але багато людей помилково вважають, що це одне й те ж. Одяг та взуття секондхенд – це вживані речі, які мають прийнятний вигляд та є продезінфікованими, а тому можуть бути використані повторно за відповідну ціну. Сток – це нові, часто брендові речі, які розпродують за дешевшими цінами. Однак існують продавці, які продають стокові речі за ціною повноцінних фірмових або й зі значною націнкою. Окрім цього, зустрічаються випадки, коли застарілі моделі видають за новий товар, тому, якщо Ви цікавитесь новинками моди, Ви з легкістю зможете вберегти себе від такого недобросовісного обману. Слід звертати увагу і на матеріал речей, які пропонують у категорії сток, – тут існує ймовірність, що дешеву підробку можуть видавати за брендову річ. Пам'ятайте: стокові речі не можуть бути надто дешевими або за ціною нової колекції.

Сток – це фірмова продукція, яка виготовляється фабриками. До цієї категорії належать партії з незначним, малопомітним браком (наприклад, нерівний шов, деталь фурнітури знаходиться не на своєму місці). У випадку перевиробництва на фабриках, які виготовляють продукцію з запасом, "надлишковий" товар також іде на сток. До стоку належать і ті предмети гардеробу, які були на манекенах або "брали участь" у модних показах.

Справжні стокові магазини пропонують виключно якісний та брендовий товар, який часто має ярлики та бірки. Асортимент товарів стокові магазини підбирають "під покупця", тобто залежно від віку, статі та сезону.

Для успішної роботи стоку потрібно знайти надійного партнера-постачальника. Наша компанія пропонує Вам замовити сток з Європи оптом за найнижчими цінами! У нас завжди в наявності широкий асортимент товарів, які мають попит серед споживачів. Ми працюємо безпосередньо з найкращими європейськими постачальниками, тому можемо запропонувати виключно якісний сток або секондхенд. У нас Ви можете замовити чоловічі, жіночі та дитячі речі, іграшки, взуття.

За потреби ми відсортуємо речі за певними критеріями. Приймаємо заявки на дрібний або крупний опт з будь-якого куточка України.