Щорічно наближення новорічних свят захмарюється черговою епідемією простудних захворювань. На грип і ГРВІ хворіють абсолютно усі. Набагато легше, коли хворобу викликають «старі знайомі» віруси, а не нові, нікому не відомі і небезпечні для здоров'я. Заспокоює одне – способи профілактики однаково ефективні як для нових, так і для старих збудників. Підступність вірусів полягає в тому, що вони «липнуть» буквально до кожної людини незалежно від місця її знаходження, будь то будинок, робота, транспорт і так далі.

Отже, що потрібно робити або до кого звернутися, щоб захистити себе і свою сім'ю від грипу і ГРВІ? Спробуємо розібратися.

Напевно, ви багато чого знаєте про продукцію компанії «НОВЕ ЖИТТЯ», а саме про БАДи, основна мета прийому яких – підвищення імунітету, профілактика вірусних і бактерійних інфекцій. Тому пропонуємо вам ознайомитися з нашою статтею і захистити себе і своїх рідних від хвороб.

Що потрібно в період карантину:

1. Уникати відвідування місць масового скупчення людей. Якщо уникнути цього неможливо, потрібно надіти марлеву пов'язку-маску (бинт або марля в шість шарів), яка захистить Вас на 4 години, потім необхідно замінити її. Дуже ефективно змастити шкіру навколо носа Бальзамом або Маззю життя плюс або Гелем-36 плюс. Можна крапельку Бальзаму для носа крапнути на марлеву пов'язку. Вдома рекомендується розпиляти Бальзам через аромалампу або розкласти по квартирі шматочки тканини, просочені Бальзамом, особливо в спальних місцях або там, де перебувають діти, вагітні жінки, літні люди.

2. З метою профілактики в осінньо-зимовий період приймати БАДи компанії «НОВЕ ЖИТТЯ», що підвищують імунітет, у комбінації з протизапальними екстрактами. Поєднання продукції можна підбирати за Вашим бажанням і на власний розсуд. Наприклад: Апітон фіто + Імунофіт, або Імунофлор + Шавлія, або Еліксир для енергії + Кропива, або Апіфолор-мінус + Календула, або Апіфлор-плюс + Календула, або Гастрофлор + Еліксир для імунітету, або Вітафлор + Солодка, або Бурштинова Формула + Календула, або Енергофлор + Кропива, або Спіруфлор + Подорожник, або МК з Омегою 3-6-9 і так далі в профілактичній дозі по 1 таблетці (капсулі) 2 рази на день, рідкі форми – по 7 крапель 2 рази на день на воді до прийому їжі (детальні програми див. «Довідник» або «Застосування продукції»).

3. Якщо Ви відчули нездужання, у Вас з'явилися перші симптоми ГРВІ (підвищилася температура, турбують біль і першіння в горлі, закладеність носу, ломота, слабкість), необхідно залишитися удома і викликати лікаря. До приходу лікаря Ви з успіхом можете використовувати протизапальну продукцію компанії «НОВЕ ЖИТТЯ», тільки в подвійній дозі (нижче див. програму). Екстракти рекомендовано приймати усередину: крапати під язик або приймати з водою кожних 2 години протягом 3-5 днів, потім як завжди 2-3 рази на день. Екстрактами можна змащувати слизові оболонки носа в розведенні 1:1 або 1:2 (особливо ефективні екстракти Кропиви, Шавлії, Календули на початку простуди: при закладеності носа або коли з носа буквально крапає «водичка»); полоскати горло екстрактами в розведенні 20 крапель на півстакана теплої води. Бальзам для носа – дуже ефективний засіб при нежитю, коли виділення мають слизовий або гнійно-слизовий характер, особливо при гаймориті. Я рекомендую розводити Бальзам для носа Стомафлором або Спреєм для горла – виходить дуже ефективний засіб для лікування запалень глотки і лікування нежитю, який легко проходить у пазухи носа. Дуже важливо правильно використовувати Бальзам – голову потрібно покласти набік і в ніздрю упорснути засіб, притиснути ніздрю серветкою декілька секунд, повернути голову на інший бік і упорснути в нижню ніздрю. Ефективно (але трохи пече перші секунди) упорскувати Спрей для горла не лише на слизові глотки і гортані, але й на ніс. Діткам можна змащувати слизові оболонки Спреєм для горла.

Також можна розтирати шкіру перенісся, над пазухами носа, задню поверхню гомілки, п'яти – Маззю життя універсальною, або Кремом розігріваючим, або Фітоанальгетиком при нормальній температурі тіла.

Гель-39 закладаємо в ніс при гнійному нежитю, розсмоктуємо його (по краплі) при ангінах.

Отже, в гострий період рекомендується:

1. Апітон-фіто по 2 таблетки 6 разів на день (можна замінити на Гастрофлор, Бронхофлор, ФЗ для легенів, Еліксир для легенів), дітям по 1 таблетці 3-4 рази.

2. Тибетська Формула (можна замінити на Гриби, Імунофлор, ФЗ для імунітету, Еліксир для імунітету), дітям – три останні препарати.

3. Протизапальні екстракти: Шавлія + Кропива + Календула по 7 крапель 6 разів на день.

4. Для зменшення симптомів інтоксикації – Бетулін, Лопух по 7 крапель 6 разів на день.

5. Зовнішньо – Бальзам для носа, Спрей для горла, Стомафлор, розсмоктувати Гель 39 плюс по крапельці, але часто.

Через 10 днів переходимо на профілактичні дози по 1 таблетці 2-3 рази на день або 7 крапель 2-3 рази на день упродовж місяця.

При частих простудних захворюваннях, в період епідемії, при бронхіті, запаленні легенів, а також для їх профілактики продовжуємо прийом продукції в наступні місяці за схемою:

2. Гастрофлор

    Кордіцепс

    Нагідки + Софора + Подорожник 

3. Спіруфлор

    Шавлія + Хвоя + Еліксир Антианемічний

4. Апіфлор плюс (Апіфлор мінус при підвищеному тиску)

    Вітафлор

    Ромашка + Череда + Чорниця

Пам'ятайте, що при підвищеному артеріальному тиску протипоказана продукція, що містить адаптогени: Апіфлор плюс, Еліксир для імунітету, Еліксир для енергії. Обережно: Гриби, Тибетська Формула (під прикриттям екстрактів Пустирника, Глоду, еліксирів для нервової системи або для серця).

Фактично уся продукція компанії «НОВЕ ЖИТТЯ» підвищує імунний захист організму, тільки з різних боків. Якщо ви регулярно застосовуєте БАДи, то жоден грип Вам не страшний!

Детальну інформацію про профілактику грипу Ви також можете отримати:

— у дистриб'юторів компанії;
— на сайті компанії «НОВЕ ЖИТТЯ»;
— в книзі «Застосування продукції».

Будьте здорові!