Для кожної жінки важливо бути красивою і коханою, мати міцну сім'ю, хорошу роботу, бути затребуваною і потрібною. Іноді в прагненні усього цього досягти жінки забувають потурбуватися про себе, про своє здоров'я. Компанія «НОВЕ ЖИТТЯ» розробила еліксир «Для жінок», який стане надійним помічником у профілактиці жіночих недуг.

Екстракт арніки допоможе при мігрені і рясних менструаціях, при кровотечах, запальних процесах жіночих статевих органів, у післяпологовому періоді для профілактики розвитку сепсису.

Корисний екстракт суниці при маткових кровотечах і як засіб, що знижує проникність кровоносних судин і тонізує гладку мускулатуру.

Екстракт валеріани нормалізує гормональний баланс, секрецію статевих гормонів, також допоможе при хворобливих менструаціях. Ще він добре заспокоює, сприяє відновленню емоційного балансу, знижує відчуття занепокоєння, знімає головні болі і підвищує працездатність.

Екстракти пастушої сумки і календули регулюють менструальний цикл, зменшують і зупиняють менструальні кровотечі, зміцнюють тканини матки, усувають симптоми менопаузи (приливи).

Екстракт шавлії допоможе жінкам, які страждають від менструальних проблем і тяжких симптомів менопаузи. Це природне джерело фітоестрогенів.

Екстракт материнки допоможе позбавитися від циститу, полікістозу і різних запалень жіночих статевих органів. Також здатний запобігати матковим кровотечам, відновлювати гормональний фон, знижувати неприємні відчуття при настанні у жінок клімаксу.

Екстракт півонії здатний заспокоювати нервову систему, усувати спазм гладких м'язів.

Екстракт ромашки і мати-й-мачухи усуває різні запалення статевих органів, як при грибкових ураженнях, так і при переохолодженні.

Екстракт мучниці використовується для лікування циститів, ендометріозів, при дифузних патологіях міометрію і сильних кровотечах. Допомагає жінкам відновити гормональний фон, запобігти можливим ускладненням у клімактеричному періоді. Для молодих жінок корисний тим, що полегшує перебіг критичних днів.