Кожен з нас хоча б раз стикався з проблемою оновлення гардеробу. Ціни на одяг завжди високі, а от якість залишає бажати кращого... Ба більше, якщо Ви живете в маленькому місті, то точно знаєте, що в речах з торгових центрів буде ходити половина населення. Якщо хлопцям це абсолютно все одно, то дівчата зі свого боку будуть боятися виходити на вулицю, аби лише не зустріти когось зі схожим одягом. Рішення для таких проблем вже давно знайшли в Англії, і це – секондхенд.

Багато хто помиляється щодо секондхендів. Дуже часто під словом «секондхенд» люди розуміють пошарпаний та брудний одяг. Здебільшого все навпаки: одяг з секондхендів вражає якістю та зносостійкістю.

Це сьогодні ми можемо вибрати будь-який зі всіх секондхендів в місті, а раніше люди сприймали це як єдину можливість одягнутись. Все почалось тоді, коли з метою допомогти бідним забезпечені городяни віддавали непотрібний одяг. Пізніше з'явилися люди, які вирішили купувати його за невеликі гроші. У відповідь на попит народилася пропозиція. У такий спосіб секондхенд перетворився на бізнес.

Сучасний секондхенд – вже давно не гуманітарна допомога голодуючим. Це товар, який купується, обробляється, сортується, упаковується та продається. Звідки ж беруться речі в секонд хенді, запитаєте Ви? Ні, це не речі померлих бабусь і точно не одяг, зібраний зі смітників. Справа в тому, що жителі Європи віддають перевагу походити в речах один сезон та потім (звісно, не безкоштовно) здати їх в спеціалізовані пункти. До того ж дуже часто здаються взагалі не ношені речі з бірками. Організації збирають одяг в точках прийому, дезінфікують та обробляють його, а далі вже цим займається компанія, яка експортує його з Європи. Тому секонд хенд Англія – це бізнес.

В Україні теж є безліч компаній, які займаються секондхендом. Одна з таких – компанія «Екрегор Капітал». Ми - єдиний представник англійської компанії Little Treasures Children's Trust (LTCT). Займаємося збіркою речей в Лондоні та його передмісті, сортуємо їх і постачаємо в Україну та інші країни. За підсумками 2011-2012 років ми посіли 15 місце в номінації «Імпортер року», а в 2014 піднялись на 3 місце в цій же номінації. Весь одяг, який ми ввозимо в Україну, має сертифікати відповідності. Маємо дозвіл на роботу від Міністерства екології та СЕС України.

Приймаємо замовлення від оптових покупців та перекупників. Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!