Вирощування грибів з часом тільки набирає обертів. Відкриваються малі та великі підприємства, які займаються цим видом діяльності. Одним із найпопулярніших продуктів вирощування є глива, яка попри своє порівняно нове місце у кулінарії вже ледь не наздоганяє за масштабами вирощування шампіньйонів.

Особливістю гливи є швидкість вирощування, велика продуктивність, стійкість до грибних хвороб. Гливи дуже багаті на поживні речовини, тому у раціоні можуть скласти достойну конкуренцію м'ясним продуктам та овочам. У цих грибах відсутні важкозасвоювані елементи на відміну від деяких інших грибів. 

В Україні вже функціонують кілька потужних підприємств, які займаються вирощуванням гливи. Одним із таких є ТОВ «Друїди», яке успішно функціонує на українському ринку понад 15 років. Підприємство оснащене сучасним технологічним обладнанням.

Камера плодоношення – це один з важливих елементів, який необхідний для успішного вирощування гливи. Ним володіє компанія "Друїди". Наші камери плодоношення оснащені сучасним обладнанням, яке дає змогу повністю забезпечити якісний процес вирощення. Сюди належать системи для розташування субстрату, хороша вентиляційна система, система для створення необхідного клімату, якісне освітлення, витяжка. Оскільки наша компанія працює цілорічно, ми забезпечили себе спеціальними холодильними машинами.

Крім того, у нас наявне обладнання не лише для успішного вирощування гливи, а й для контролю якості. Зокрема, процес на кожному етапі контролюється лабораторією, яка оснащена якісним сучасним обладнанням. Наша компанія особлива своєю надзвичайною вимогливістю до стерильності, тому ми ретельно дотримуємось гігієнічних норм.

Ми працюємо за новітньою європейською технологією.
Таке автоматизоване виробництво дає змогу зменшити потребу у робочій силі та слідкувати за вирощуванням та реалізацією тільки високоякісної продукції.

Ми розширюємо своє виробництво у зв'язку із ростом ринку реалізації вирощуваної продукції, адже ми співпрацюємо не тільки з українським споживачем, а й з підприємствами Росії, Молдови, Білорусі. За останній час вдалося спроектували та запустити в роботу одне підприємство з виробництва субстрату в Україні, два в Росії – одне на стадії запуску, інше на стадії будівництва.

Для тих, хто бажає відкрити власний прибутковий бізнес, ми пропонуємо свої послуги з проектування та запуску підприємства з виробництва грибного субстрату гливи (вешенки), допомогу в проектуванні грибних ферм для вирощування грибів гливи (вешенки). Звертайтеся до нас та будуйте власний упішний бізнес!