Завдяки своїм відмінним характеристикам, дієтичності та енергетичній цінності глива набуває дедалі більшої популярності серед споживачів. Відповідно, зростає і попит на цей товар. У зв'язку із цим виникає потреба у збільшенні пропозиції. Тому в Україні починають функціонувати підприємства, які займаються вирощуванням цього універсального гриба. На сьогодні успішно діють такі виробництва у Херсоні, Дніпрі, Кривому Розі тощо. Перспективи грибної промисловості тільки ростуть.

Поговоримо про те, що ж необхідно для того, щоб вирощування грибів глива приносило стабільний та достойний дохід.

Для початку слід подбати про оформлення документів, які будуть необхідні для офіційної реєстрації діяльності підприємства. Перелік цих документів чималий, але ця бюрократія потрібна у будь-якій галузі підприємництва. Звичайно, у Вас повинна бути певна сума коштів, адже початок бізнесу завжди потребує капіталовкладень. На що вони підуть?

По-перше, приміщення для вирощування грибів. Неважливо, чи купуватимете Ви його, чи братимете в оренду, може знадобитися косметичний ремонт. Затрачена сума залежить від стану самого приміщення. Порада! Віддавайте перевагу власному приміщенню, а не орендованому, адже так Ви будете впевнені, що підприємницьку діяльність не доведеться переносити або згорнути. Власники будівлі можуть бути не дуже надійними.

По-друге, потрібно буде встановити котельню. Якщо Ви шукаєте економніший варіант, то варто вибрати котел, який потребує твердого палива. 

По-третє, субстратне виробництво.

Яке ж обладнання необхідне для вдалого вирощування гливи? Виникне потреба у камерах інкубації, які своєю чергою мають бути обладнані освітленням, вентиляцією, системою регулювання температури, витяжками.

При правильному облаштуванні процес вирощування запрацює злагоджено як годинник. Як бачимо, для початку бізнесу повинен бути стартовий капітал. Але якщо Ви вивчите ринок, напрацюєте клієнтську базу, то витрачені гроші повернуться з надприбутками.

Вирощування гливи – це процес, який потребує власної особливої технології, тому дуже важливо навчитися здійснювати його правильно, відповідно до усіх норм, адже від цього залежить результат Вашої роботи.

Компанія "Друїди" – надійний партнер багатьох виробників гливи, який успішно функціонує понад 15 років, надає професійні консультації щодо правильного та ефективного вирощування гливи. Ми поділимося власним досвідом із молодими підприємствами. Можлива підтримка спеціалістів на всіх етапах розвитку бізнесу. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за номерами телефонів, що вказані в контактній інформації.