На сьогодні практично не існує галузей, в яких би було можливо не використовувати зварювання. Завдяки йому ви економите близько 20 % ресурсів. У разі виникнення потреби поєднання різних сплавів використовують зварювання аргоном. Сам процес зварювання відбувається завдяки інертному газу, звідси і назва зварювального процесу. Завдяки аргону відбувається захист від окислення, саме він не дає проникнути кисню у зону з’єднуваних поверхностей.

Зварювання аргоном використовується вже досить тривалий час у багатьох сферах промисловості. Основною перевагою цього виду зварювання є те, що місце з’єднання деталей є майже непомітним. Також не менш важливим є наявність у майстра достатнього досвіду для здійснення таких робіт.

Зварювання аргоном може здійснюватися як вручну, так і автоматично. У процесі ручного зварювання відбувається якісніше і точніше з’єднання деталей, тому воно набагато популярніше. Вкрай важливо дотримуватися чіткої технології робіт. Якщо використовується автоматичний метод, то роботи здійснюються набагато швидше.

Універсальність цього методу зварювання полягає в тому, що можна з’єднувати деталі, які складаються з різних металів. Найбільший попит мають сплави нержавіючої сталі та алюмінію. Аргонно-дугове зварювання дуже часто використовують під час ремонтних робіт у автомайстернях.

Аргон є набагато важчим, ніж повітря, газом. Він не вступає в жодні реакції – ні з металами, ні з газами. Виділяють два основних методи перенесення металу на шов – струменевий та крупно-крапельний. Більш використовуваним є струменевий метод, оскільки крапельний є менш безпечним.

Зварювання аргоном є унікальним, адже навіть найменші деталі можна зафіксувати надзвичайно легко та міцно, крім того, звісно, можна зварювати метали, які мають великі габарити. Слід ретельно слідкувати за тим, щоб апарат не допускав перебоїв із подачею газу, у такому випадку результат буде далеким від ідеалу.

Аргонове зварювання - один з напрямків діяльності компанії «Плазма-Майстер». Особливістю нашої компанії є те, що ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми постійно удосконалюємо навички, проводимо постійний моніторинг науково-технічних розробок та активно їх впроваджуємо. У процесі роботи використовуємо новітні технології, а всі замовлення виконуємо точно у встановлений час. Завжди працюємо відповідно до технічного завдання клієнта. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.