Водіям відомий той біль, коли доводиться об'їжджати ями на дорогах по болоті. Бруд залишається в шинах, тому потім їх доведеться довго мити. Нині в магазинах величезний вибір хімії, яка дає можливість освіжити вигляд шин. Проте всі ці зусилля можуть виявитися марними, адже не завжди навіть найдорожчий засіб дасть можливість позбавитись бруду.

Система очищення шин ProfilGate – ідеальне рішення, яке дозволить Вам позбутися від забруднень на Ваших шинах. Інноваційна система очищає шини, ролики та колеса, а також підошви взуття чисто механічно під час руху. Щітки очищають, коли по ним проходить людина або проїжджає транспорт. Безпосередньо сама зона очищення не займає багато місця та дозволяє встановити себе в будь-яких умовах. Конструкція міцна та довговічна. Решітка, яка являє собою зварену конструкцію та на яку розподіляється основна маса транспортного засобу, – міцна та стійка. Доведено, що у використанні вона буде не менше 100 000 проїздів, враховуючи експлуатацію одної колії. Проте якщо перевертати решітки та міняти місцями щіткові планки, то ресурс збільшиться в 5 разів.

Переваги використання системи очищення шин ProfilGate:

• мінімум бруду, який може проникати в приміщення;
• можливість істотно знизити витрати на клінінг;
• відповідність приміщення всім державним стандартам;
• захист підлоги від утворення подряпин.

Наша компанія готова взяти на себе відповідальність за те, щоб у Вашому домі та на Вашому підприємстві завжди було чисто! Ми – офіційний представник німецької компанії «HEUTE», тому нашій продукції властиві відмінна якість, довгий термін експлуатації, вишуканий дизайн, чудовий зовнішній вигляд, практичність та надійність. Ми реалізуємо сучасне та недороге обладнання для очищення взуття та пропонуємо системи для очищення шин ProfilGate. Наша продукція не лише збереже в чистоті Ваше підприємство, а й значно підвищить його імідж, адже найбільше клієнти цінять чистоту. Використання нашого обладнання лише підкреслить завершеність та бездоганність створеного Вами стилю.

Задоволений клієнт – наша найбільша цінність, тому ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. У разі виникнення питань ми залюбки проконсультуємо Вас щодо будь-якого питання – варто лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Доставка здійснюється в будь-яку точку України зручним для клієнта способом.

Ви не пошкодуєте про співпрацю з нами, адже висококваліфіковані фахівці компанії добре знають свою справу. На продукцію діє гарантія до 2 років. Будемо раді взаємовигідній співпраці!