Для більшості агропідприємств актуальною є потреба у наявності устаткування для очищення та сушіння зерна. Якщо господарство раніше ніколи не здійснювало самостійного сушіння зерна, то може трапитися так, що вибране обладнання не відповідає необхідній продуктивності. Тому насамперед потрібно визначитися, наскільки завантаженою буде зерносушарка, та адекватно її використовувати.

Саме сушіння зерна є одним із найбільш енергозатратних процесів, що істотно впливає на його собівартість. Зерносушарки є досить дорогим устаткуванням, яке багато господарств не наважується придбати. Проте у разі його відсутності постає потреба у здачі зерна на елеватор, що обходиться набагато дорожче. Тому, якщо ви з року в рік вирощуєте зернові культури, варто задуматися про придбання власного устаткування.

Також варто визначитися з конкретною моделлю устаткування, оскільки існує величезна кількість варіантів, що відрізняються, зокрема, за типом установки, рівнем мобільності, продуктивності. Часто буває так, що недобросовісні продавці переконують придбати дорожчий агрегат з великою кількістю додаткових опцій, які підприємство потім просто не використовуватиме.

Слід звернути увагу на вид палива: потрібно зупинитися на тій зерносушарці, вид пального якої у вас завжди буде у наявності. Адже, якщо говорити, наприклад, про зерносушарку на дровах чи соломі, у вас просто може не вистачити сировини.

Виділяють мобільні та стаціонарні сушарки. Мобільні зазвичай використовують у разі, якщо площа посівів не перевищує 1000 га.

Також необхідними є якісні сервісні роботи, якщо виникнуть будь-які проблеми, оскільки досить часто фірма-продавець не надає сервісного обслуговування, і тоді виникають складнощі, бо самостійно розібратися з англійською інструкцією не виходить. Варто зупинити свій вибір на сушарці, до якої протягом 1-2 днів приїде кваліфікований майстер та усуне усі неполадки; не менш важливо, щоб були наявні різні комплектуючі та була налагоджена оперативна поставка з-за кордону. Якість висушеного зерна також є одним із найважливіших показників ефективності роботи зерносушарки.

Обладнання для сушіння зерна ви можете придбати у нашій компанії. Ми пропонуємо величезний асортимент різноманітної техніки, котра є в наявності на наших складських приміщеннях. Надаємо гарантійне обслуговування. Доставка нашим коштом. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.