Звісно, компресор надзвичайно складно віднести до предметів першої необхідності у побутових цілях. Проте якщо ви власник СТО або здійснюєте різноманітні ремонтні роботи, то вам просто необхідно придбати таке устаткування.

Виділяють велику кількість різновидів компресорів, зокрема за типом дії:

• масляні;
• безмасляні.

За принципом дії виділяють:

— поршневі. Основною їхньою перевагою є надзвичайна простота в обслуговуванні, а також доступна вартість;
— спіральні. У них стиснення повітря відбувається завдяки спіралям, цей пристрій має набагато менші розміри, проте його конструкція є набагато складнішою;
— гвинтові можуть працювати тривалий час. Вони є дорожчими та потребують більш складного обслуговування.

Основну увагу слід звернути на те, як часто ви будете користуватися таким устаткуванням та для яких конкретних завдань будете його застосовувати, оскільки заплутатися у надзвичайно великому різноманітті компресорів надзвичайно легко.

Як відомо, основним завданням компресора є подача повітря за допомогою різних пневматичних інструментів.

Особливістю масляних компресорів є система розприскування мастила, завдяки якій істотно зменшується тертя та, як наслідок, деталі не так швидко зношуються, а також знижується рівень шуму. Ці компресори потребують регулярного обслуговування, тобто заміни фільтрів та можливості контролювати рівень масла.

Більшість переконана, що у безмасляних компресорах зовсім не використовується масло, проте це зовсім не так: у цьому устаткуванні потоки повітря та масла є розділеними, тобто масло не контактує із повітрям. Вони ідеально підходять для робіт, у яких потрібна чиста подача повітря. Такі компресори є меншими за розмірами порівняно з масляними та не потребують частого обслуговування.

Тепер, коли ви обізнані з перевагами та недоліками різновидів компресорів, вам буде набагато легше визначитися з вибором. Вкрай важливо, для яких цілей ви буде їх використовувати, оскільки від цього також залежатиме ефективність їхньої роботи у заданих конкретних умовах.

Безмасляний гвинтовий компресор ви можете замовити у компанії «Надійні технології». Ми пропонуємо тільки якісне устаткування, яке виготовлено відповідно до чинних вимог. Надаємо гарантійне обслуговування терміном до 2-х років, здійснюємо ремонтні та сервісні роботи. У разі виникнення будь-яких додаткових питань наші консультанти обов’язково допоможуть їх вирішити та нададуть усю необхідну інформацію. Приймаємо замовлення по всій території України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!