Уже минули часи, коли книжка та слово вчителя були єдиними способами отримання та засвоєння інформації. Сучасне покоління дітей потребує сучасного підходу до навчальної діяльності. Саме тому перед вчителем постає важливе завдання – забезпечити урок усіма необхідними матеріалами, які сприятимуть посиленню уваги, сприймання та запам'ятовування інформації, яку передає педагог.

Варто пам'ятати, що успішний урок – це цікавий урок, який спонукає дитину до активної діяльності. Для цього вчителі використовують під час занять мультимедійні засоби та демонстраційні матеріали. Здається навіть, що це не є вже щось нове, а увійшло в навчальний процес як повноцінний та цілком доцільний елемент заняття.

З'ясуймо, що ж таке демонстраційний матеріал.
Демонстраційний матеріал – це наочні посібники, індивідуальний роздатковий матеріал, який може бути у вигляді малюнків, фігур різної форми, таблиць та схем тощо. Сюди також можемо віднести стенди, якими часто оснащені навчальні кабінети.

Демонстраційний матеріал для початкової школи особливо корисний. Він доцільний для цього віку більше, ніж, наприклад, для середньої чи старшої школи. Зараз з'ясуємо чому.

Молодший шкільний вік має свою специфіку, до якої відносимо низьку стійкість уваги та більшу складність у засвоєнні інформації. В такому разі досвідчені викладачі намагаються задіяти не тільки слухову, а й зорову пам'ять. Завдяки цьому продуктивність праці учня на уроці збільшується, а результат значно кращий. Саме демонстраційний матеріал сприяє задіюванню в процесі навчання зорової пам'яті, яка до того ж у багатьох є основною і працює краще за слухову.

Отже, для того, аби збільшити цікавість до предмету, теми, яка розглядається на занятті, посприяти більшій активності учнів на уроці, використовувати демонстраційний матеріал варто! Інше питання, як вчитель вирішить гармонійно поєднати його з іншими формами та видами роботи, адже, безумовно, вони повинні варіюватися.

Замовити демостраційний матеріал можна у нашому інтернет-магазині. Тут на Вас чекають якісні товари та вигідні цінові пропозиції. Переглянути пропоновану продукцію можна, перейшовши до каталогу товарів компанії. Працюємо по всій території України! Замовити товар можна через корзину!

За детальною інформацією телефонуйте до нас за номерами, що вказані в контактній інформації! Наші менеджери нададуть якісну консультацію щодо товарів, які Вас цікавлять. Не зволікайте, телефонуйте та замовляйте!