Якщо в діяльності вашої компанії досить часто здійснюється різання різноманітних металевих виробів, то найоптимальнішим варіантом буде придбати устаткування для плазмового різання.

Плазмова різка металу є одним із найбільш прогресивних методів для обробки металу та має надзвичайно велику кількість переваг. Існує величезна кількість устаткування, тому зробити правильний вибір доволі важко.

Навіть якщо ви на 100 % впевнені, яке саме устаткування вам потрібно, краще вибирати те, у якого товщина листів буде вищою на 35 % від запланованої. Таке устаткування дає змогу здійснювати розкрій металу досить великої товщини – до 150 мм; забезпечується надзвичайно висока точність та швидкість різання.

Основними модулями такого обладнання є функціональний блок, повітряний компресор, власне блок живлення та числовий блок управління.

Операції здійснюються не різаком, а власне струменем плазми, температура під час виконання робіт може досягати приблизно 30 000 градусів. Після ввімкнення устаткування з сопла здійснюється подача газу, а за допомогою електричного струму він перетворюється на плазму.

Це устаткування можна використовувати як під час дрібносерійного, так і великосерійного виробництва, зокрема, найчастіше такі установки використовують у автомобілебудуванні, машинобудуванні, літакобудуванні та інших сферах.

Ви зможете здійснювати виготовлення як однотипних простих деталей, так і набагато складніших. Є можливість роботи з різноманітними металами у разі вибору відповідного режиму.

Головне під час вибору такого обладнання визначитися, які саме операції ви плануєте виконувати за його допомогою (лінійне різання, або складніші 3D-формати), а також наскільки швидко вам потрібно виконувати поставлені завдання. Крім того, потрібно враховувати товщину металу, який ви плануєте використовувати, і систему управління – програмну чи автоматичну.

Дуже важливим моментом також є напруга та сила електричного струму, особливо якщо для вас вирішальною є швидкість виконання операцій. Для рідшої заміни сопла варто вибирати саме мідні деталі.

Верстат плазмового різання металу з ЧПУ ви можете замовити у компанії «Галстан». Ми пропонуємо вигідні умови співпраці. Для постійних клієнтів надаємо знижки у розмірі 5 % від вартості товару. Наша компанія є одним із провідних виробників устаткування для фігурного різання пінопласту. Працюємо за передоплатою, яка становить 50 % у разі, якщо потрібне устаткування ще не готове. Також надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Будем раді нашій співпраці.