Сьогодні здоров'ю робітників на підприємствах приділяється особлива увага. І недарма, адже завдяки створенню безпечних та комфортних умов на робочому місці персонал почуває себе краще. Доведено, що підприємства, керівник яких подбав про забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, не лише приносять більше прибутку, а й створюють позитивну атмосферу для роботи. В такому разі мотивація робітників та відповідальніше ставлення до роботи значно збільшуються.

За типом захисної дії засоби індивідуального захисту поділяють на ізолюючі та фільтруючі. Фільтруючі – це протигази та распіратори, а ізолюючі – одяг та рукавички.

Рукавички призначені для захисту рук працівників від різних травм та інших несприятливих зовнішніх впливів. Робочі рукавички успішно застосовуються практично в усіх сферах господарювання та є важливим елементом спецодягу на будь-якому підприємстві.

Є багато видів рукавичок:

• робочі з ПВХ-покриттям. Сприяють більш щільному захопленню різних поверхонь, успішно захищають від незначних пошкоджень та забруднень.

• нітрилові. Теж характеризуються надійним захопленням слизьких виробів і матеріалів. Гарантують відмінну чутливість та стійкість до деформацій.

• латексні. Особливо популярні при здійсненні будівельних робіт. Забезпечують захист при контакті з матеріалами.

З огляду на широкий спектр використання рукавичок, вважається кращим купувати їх оптом, адже так Ви зможете забезпечити постійну комплектацію та рукавичок гарантовано вистачить на довгий час. Ба більше, при замовленнях оптом деякі компанії роблять істотну знижку, тому це ще й дуже вигідно.

Всі види рукавичок Ви можете придбати на нашому сайті. Чомусь люди звикли думати, що чим більша ціна на товар, тим якіснішим він є, але ми вже декілька років підряд спростовуємо цей факт і продаємо якісні рукавички за низькими цінами. Наша компанія займається прямими поставками рукавичок з Китаю, і це є нашою головною особливістю.

Рукавички робочі нітрилові або інші види рукавичок Ви можете придбати на нашому сайті. Ми впевнені, що асортимент наших товарів задовольнить Ваші потреби. Продаємо товар як вроздріб, так і оптом. Завжди дослухаємось до побажань наших клієнтів, тому в асортименті регулярно з'являється нова продукція. У нас є напрацьована база клієнтів, але це не зупиняє нас від укладання нових договорів щодня. Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Доставка здійснюється в будь-яку точку України. Звертайтесь, надіємось на взаємну співпрацю!