Для того щоб відчувати себе максимально бадьоро та у прекрасній формі щоранку, вам потрібно подумати про організацію власного відпочинку, а саме про ліжко, на якому ви спите щодня. І тут постає запитання: яке ж ліжко вибрати?

Насамперед вам слід визначитися з розміром ліжка – найбільш популярними є двоспальні та полуторні. Якщо ви звикли спати поруч зі своєю коханою людиною, тоді вам якнайкраще підійде двоспальне ліжко. Розмір ви можете вибрати самостійно, тому комфортний сон буде забезпечено.

Також важливим є матеріал, з якого виготовляють ліжка: вони бувають металеві, з ДСП, комбіновані та дерев’яні. На сьогодні найбільш популярними та практичними є комбіновані та дерев’яні варіанти. У компанії «Меблі Закарпаття» представлено величезний асортимент ліжок, тому ви неодмінно виберете найкраще.

Дерев’яні ліжка додадуть приємну атмосферу вашій кімнаті, оскільки деревина має надзвичайно велику палітру кольорів, а також особливу текстуру. Дедалі рідше можна зустріти ліжка, що виконані з масиву дерева, які б мали надзвичайно тривалий період служби та привабливий вигляд. Досить часто використовують дешеві замінники дерева, як-от ДСП, проте вони мають надзвичайно короткий термін експлуатації. Тому дерево впевнено відвойовує свої позиції. Також з дерева можна виготовити різноманітні декоративні елементи, створивши у такий спосіб неперевершений витвір.

Металеві ліжка мають досить незвичний вигляд, їх зазвичай прикрашають художньою ковкою, хромом та позолотою. Вони ідеально пасуватимуть до дизайну інтер’єру в стилі хайтек, лофт.

Будь-яке ліжко складається з каркасу та матраца. Варто здійснювати виготовлення каркасу так, щоб забезпечити подальше вентилювання матрацу. Також варто вибрати якісний ортопедичний матрац, який забезпечить вам максимально комфортний сон та допоможе уникнути проблем зі спиною. Потрібно, щоб ламелі прогиналися, оскільки тоді підвищується ефективність матраца.

Основними перевагами ліжок, які виготовлено із дерева, є неймовірно приваблива фактура, стійкість до впливу різноманітних температурних коливань та незначної вологості, природний неймовірний запах лісу, який створює прекрасну атмосферу.

Різьблені дерев'яні ліжка ви можете замовити у нашій компанії. Також ми здійснюємо виробництво за індивідуальним замовленням. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. Працюємо за частковою передоплатою, яка становить 10 %. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!