Одним з основних питань, з яким стикаються майбутні батьки, особливо якщо це перша дитина, є вибір коляски. Існує величезне різноманіття колясок, які відрізняється між собою технічними характеристиками, матеріалами та цінами. Здається, в чому ж тоді проблема? Проте батьки просто не знають, на чому варто зосередити свою увагу, оскільки, придбавши навіть найдорожчу модель, ви не застраховані від того, що вона не зможе виконувати навіть найелементарніші функції.

Перший крок під час вибору колясок – це ознайомлення з моделями, які є на ринку. Коляски зазвичай поділяються на універсальні – 3 в 1 та 2 в 1, класичні, тростинки та прогулянкові. Кожну з них зараз розглянемо детальніше.

Класичні, або коляски-люльки є найкращим варіантом для новонародженого й мають досить невеликий термін використання – близько 6 місяців після народження. Вони зазвичай виконані у класичному дизайні. Шасі цієї моделі має вигляд букви «Х», хід коляски є надзвичайно легким завдяки великим колесам. Цей вид колясок є найбільш затребуваним і вважається найкращим варіантом для прогулянки з малюком, хоч і коштує доволі недешево й має недостатньо високу маневреність.

Універсальні коляски (2 в 1 та 3 в 1) мають шасі та кілька модулів, які можна змінювати, у такий спосіб підвищується функціональність самої коляски. Такі коляски мають надзвичайну популярність, оскільки їх можна використовувати від народження до трирічного віку дитини. Залежно від потреби ви можете встановити прогулянковий блок – коли малюку уже виповнилося 8 місяців, або ж люльку. У такий спосіб ви істотно заощадите власні кошти, а також час на підбір найоптимальнішого варіанту. Основним недоліком є те, що після заміни модуля на прогулянковий, вам потрібна більша маневреність, а з люлькою навпаки – щоб амортизація була плавнішою.

Прогулянкові коляски – відмінний варіант для дітей, які вже можуть сидіти самостійно. Перевагами такої коляски є невеликі габарити, легкість та зручність складання. Назва такого дитячого візочка говорить про його основне призначення – прогулянки, однак слід зазначити, що такий тип коляски є відкритим, тому він підходить для прогулянок за хорошої погоди і не здатен захистити Вашого малюка від несприятливих погодних умов.

Коляски-тростинки – це вид прогулянкових візочків. Вони мають просту конструкцію та легко підлягають збірці/розбірці. Такий тип відмінно підходить для транспортування (особливо в громадському транспорті). Як і попередній варіант, коляска-тростинка не підходить для холодної пори року.

Придбати коляски дитячі класика ви можете у компанії «Baby Place». З нами ви з легкістю підберете усе необхідне у процесі очікування народження дитини. Наші консультанти завжди допоможуть визначитися з вибором. Ми здійснюємо щоденну відправку товарів, крім вихідних. Пропонуємо доставку будь-яким зручним для вас перевізником. Якщо сума замовлення становить 5000 гривень, доставка нашим коштом. Будемо раді з вами співпрацювати. Чекаємо на замовлення!