Ми не можемо носити діловий образ на роботу, побачення, в кіно, на святкування, і це зрозуміло, адже для кожної з цих подій варто підбирати індивідуальний "лук". Сьогодні поговоримо про наряд, який підійде для урочистих заходів, – коктейльні сукні. Дехто вважає, що це те саме, що й вечірня сукня, але це твердження є помилковим, адже вечірні виходи теж дуже різні. 

Як же відрізнити вечірню і коктейльну сукню? Їх відмінність полягає у довжині, особливостях крою та матеріалах, з яких виготовляють речі. Важливо правильно вибрати між цими варіантами, одягаючись на певний захід.

Коктейльні сукні доречно одягати на урочисті заходи, які проводяться вдень і тривають до раннього вечора. Таке плаття дуже добре одягнути на церемонії розпису майбутнього подружжя, в галереї або театри, на дні народження тощо.

На святкування у пізнішу пору вищезазначеного часу добре пасуватиме вечірня сукня, особливо в тому разі, якщо поряд з Вами буде відповідно урочисто одягнений кавалер.

Чим особливі коктейльні плаття? Своєю вишуканістю та елегантністю! Ці сукні можуть бути пастельних або яскравих відтінків. Дуже ефектно виглядають червоні коктейльні сукні, які додають сексуальності своїй власниці. Довжина такого плаття може бути вище або нижче коліна. Мають простий та елегантний вигляд. Виготовляються із різних матеріалів: шовку, оксамиту, атласу, тощо. Такий образ не варто переобтяжувати прикрасами, вони у цьому випадку будуть зайвими.

Як правильно підібрати сукню такого типу? Багато залежить від пори року, для якої створюється образ. Якщо це весна або літо, то під час вибору варто звернути увагу на яскраві відтінки: рожевий, червоний, зелений тощо. Для осені та зимової пори більш вдалим варіантом будуть сукні золотистого, сріблястого, синього кольорів, які є стриманішими.

Коктейльну сукню, як і інші види одягу, варто вибирати відповідно до типу фігури. Таким чином образ буде найбільш доречним, приховає можливі недоліки та підкреслить усі достоїнства Вашої фігури. Доповнити образ із коктейльною сукнею можна за допомогою лодочок або класичних босоніжок. З аксесуарів, окрім сумочки-клатчу, більше нічого не потрібно. Хіба що сережки або браслети.

Створюйте свій ідеальний образ разом з інтернет-магазином "Nani", де на Вас чекає тільки високоякісний і оригінальний одяг, за допомогою якого ви завжди будете виглядати стильно і модно. Наші менеджери-консультанти допоможуть підібрати образ, який чудово підійде саме Вам! Перегляньте наш каталог та вибирайте найкраще!