Вже давно людство перейшло на автоматизовані процеси у багатьох сферах діяльності. Не є винятком і чищення територій комунальними службами, підприємцями, які мають власні великі території, що потребують догляду. 

Ще на початку двадцятого століття почали з'являтися різноманітні прилади для розчищення снігу. Одним з таких був проект Герберта Фріца, що передбачав створення механізму, основою якого була спеціальна ручка, при обертанні якої починався запуск роботи, що здійснював вал машини. Такий проект був суттєвим проривом, але, на жаль, на практиці видався не зовсім вдалим через повільність роботи, важкість та об'ємність пристрою. Для того щоб розчищати сніг таким способом, потрібно було володіти значною фізичною силою. 

Продовжив розвивати цей задум академік Пірсеман. Він істотно спростив роботу снігорозчищувального пристрою завдяки тому, що облаштував його паровим двигуном. Сьогодні, в умовах суттєвого технічного прогресу, з'явилися і осучаснені снігорозчищувачі, які призначені для різних об'ємів виконання роботи, тому вони мають різну потужність і, звичайно, відмінності в будові.

На сучасному ринку можна придбати побутові сніговідкидачі, проте вони володіють малим спектром виконуваних завдань. Така техніки годиться для виконання невеликих об'ємів роботи – розчистити доріжку біля будинку або ділянку на дачі.

Суттєво більше можливостей мають сніговідкидачі професійного класу. Вони є потужнішими, годяться для розчищення великих територій, при цьому не вимагають ніяких фізичних зусиль, не створюють дискомфорту під час здійснення процесу чищення. Саме такі машини використовують комунальні служби. 

Сніговідкидачі професійного класу – це монтований на транспортному засобі пристрій, який підходить для видалення з поверхонь доріг не тільки снігу, що суттєво убезпечує транспортний проїзд від небезпечних ситуацій на дорогах. Снігоприбиральна комунальна техніка просто необхідна для використання, щоб зробити пересування транспортних засобів максимально комфортним та безпечним. 

Компанія "СВІТ МАНІПУЛЯТОРІВ" (Турбівський машинобудівний завод) пропонує до Вашої уваги відвал для снігу, який підходить для очищення проїзної частини, вулиць, доріг і тротуарів з твердим покриттям від снігових насипів. Зокрема, придатний для очищення зернових складів і тваринницьких ферм. Він має посилену конструкцію, гідравлічний підйом і поворот відвалу.

У нас можна придбати комунальну спецтехніку високої якості за максимально вигідними цінами. Надаємо річну гарантію на товари. Можливий оптовий та роздрібний продаж. Працюємо по всій території України! З усіх питань просимо звертатися до менеджерів-консультантів нашого інтернет-магазину за номером телефону, який вказано в контактній інформації.