Щороку з настанням зими, а особливо якщо вже випав сніг, перед водіями постає завдання «перевзути» власне авто. Проте ринок зимових шин настільки величезний, що не помилитися з вибором досить складно. 

Багато недосвідчених водіїв вважають, що звичайна літня гума також впорається з цим завданням, проте це далеко не так. Під дією низьких температур шина втрачає еластичність, зменшується зчеплення з дорожнім покриттям, а гальмівний шлях суттєво збільшується.

Виділяють такі основні види шин:

шиповані шини – мають металеві шипи, які забезпечують пристойне зчеплення з дорожнім покриттям та найкраще гальмування. Також на них нанесено спеціальний малюнок протектора, який надає змогу безпечно їздити по слизькій поверхні. Такі шини найчастіше використовують у країнах, де зими є дуже суворими. Вони є досить гучними, їх неможливо використовувати для їзди по сухому асфальту, бо вони дуже швидко стираються. Також ці шини є актуальним для людей, які проживають за містом, де часто буває ожеледь та нерозчищені дороги. Слід зазначити, що такі шини є забороненими у деяких країнах;

фрикційні шини скандинавського типу відрізняються від шипованих відсутністю шипів. Зазвичай їх використовують за наявності великого снігового покриву та досить низьких показниках температури. На протекторі у них є велика кількість ламелей, які здійснюють продавлення снігу;

шини фрикційні європейського типу є ідеальними для регіонів, де зима є вологою та м’якою. Вони якнайкраще справляються із «кашею снігу» та забезпечують максимальну безпеку під час руху навіть на великих швидкостях. Проте варто бути обережним під час ожеледиці.

Коли ви визначилися з типом шин, варто перейти до розгляду конкретних моделей та їхнього маркування, оскільки саме в ньому відображена уся інформація про особливість шин.

У процесі вибору варто відкинути усі поради друзів, які розповідають про переваги збільшеного діаметра, позаяк варто чітко дотримуватися рекомендацій виробника, адже він вказує підходящі розміри. Обов’язково зверніть увагу на дату виробництва, оскільки виробник гарантує протягом двох років незмінність властивостей шин.

Шипована гума продається у компанії «Mobilshina». Маємо великий асортимент шин для будь-яких автомобілей. Спосіб оплати та доставки визначається індивідуально з кожним клієнтом. Ми приймаємо замовлення з усієї України та здійснюємо швидку доставку. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!