Кокосове масло є універсальним продуктом, адже його досить часто використовують у різноманітних сферах, зокрема кулінарії, косметології та медицині. Кокосове масло добувають з м’якоті кокосу, яка має назва копра. Це масло видобувають тими ж способами, що і звичайне, – гарячим та холодним.

Кокосове масло є найпопулярнішим засобом серед натуральної косметики, оскільки його вистачає надовго та можна використовувати для догляду за шкірою та волоссям.

Якщо масло виготовляється методом гарячого пресування, то воно втрачає досить багато корисних компонентів. Спосіб холодного пресування висушеної копри застосовується рідше. Оскільки цей метод є більш щадним, то дозволяє зберегти практично всі корисні властивості масла. Однак є й недолік: при застосуванні цього способу можна отримати всього 10 % олії, тому масла, отримані за допомогою холодного пресування, коштують дорожче.

Це масло має незвичний зовнішній вигляд, досить схоже на мило. При температурі 26 ºС масло набуває рідкого стану. 

Кокосове масло часто використовують для волосся, оскільки воно гарно покращує його зовнішній вигляд – волосся набуває більш блискучого та гладкого вигляду. Масло також захищає волосся від зовнішніх шкідливих впливів, запобігає появі лупи. У догляді для волосся це масло використовують навіть без додавання жодних додаткових компонентів. Для того щоб покращити стан волосся, варто нанести масло хвилин на тридцять, а потім змити за допомогою звичайного шампуню. Не варто його наносити на шкіру голови, оскільки його досить важко змити.

Кокосове масло є найкращим засобом для сухої шкіри. Воно суттєво покращує й живить шкіру та усуває різноманітні запалення. За допомогою цього масла можна позбутися вугрів та прискорити загоєння ран. Кокосове масло дозволяє зменшити глибину зморошок та повернути еластичність шкіри. Використовуючи це масло, можна з легкістю зняти макіяж – достатньо нанести кілька крапель масла та очистити ним шкіру обличчя. Воно не забиває пори та добре вбирається.

Косметичне кокосове масло ви можете придбати у нашій компанії. Якість товарів підтверджується відповідними сертифіками. Пропонуємо 100 % масло холодного віджиму. У нас є різне пакування – 120 та 500 мл. Ми приймаємо замовлення з усієї території України. Якщо обсяг замовлення перевищує 500 гривень, доставка – нашим коштом. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Будемо раді з вами співпрацювати.