Всім відомий факт, що ефективність роботи більшості механізмів та пристроїв залежить безпосередньо від швидкості обертання. І саме для управління швидкістю обертання потрібен перетворювач частот, який дозволяє суттєво зменшити струм під час запуску та регулює швидкість обертання ротора.

За допомогою перетворюча частот ви отримаєте такі переваги:

— чималу економію електроенергії;
— істотне зниження рівня ударних навантажень під час запуску двигуна;
— пусковий струм буде мінімальним;
— високий рівень захисту двигуна та власне механізму.

Звісно, це не всі переваги, які ви отримаєте, якщо будете використовувати перетворювач частоти. Проте навіть зазначені характеристики дають змогу покращити керованість устаткування та продовжити його експлуатаційний термін. Вартість такого устаткування є досить великою, тому необхідно правильно визначитися з необхідною моделлю.

Переважна більшість, вибираючи перетворювач, звертає увагу на потужність самого двигуна. Проте вкрай важливо вибрати модель, номінальний струм якої не повинен бути нижчим за номінальний струм самого двигуна.

Також важливим є власне характер навантаження та перевантаження двигуна. Під час вибору регулятора потрібно знати рівень перевантажень та їхню тривалість. Також необхідно визначитися, у якому діапазоні відбувається регулювання швидкості. Оскільки якщо швидкість не буде знижуватися нижче 10 % від номінальної, ви можете зупинитися практично на будь-якому перетворювачі. Проте якщо необхідно зменшувати швидкість, вкрай важливо дізнатися, чи здатний конкретний пристрій працювати на близьких до нуля частотах.

Потребує вирішення проблема охолодження двигуна, оскільки у разі зменшення швидкості ефективність охолодження різко знижується, тому, якщо ви маєте намір працювати тривалий проміжок часу на частотах, близьких до нуля, варто забезпечити охолодження двигуна.

Більшість регуляторів мають велику кількість додаткових функцій захисту двигуна, зокрема обмеження струму у випадку тривалої роботи, під час запуску та зупинки, а також короткого замикання. У такий спосіб ви зможете врятувати двигун у разі виникнення різноманітних несправностей.

Частотний регулятор ви можете замовити у компанії «Кушнір». Гарантуємо вам надзвичайно швидке виконання замовлень. Спосіб оплати визначається у індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Здійснюємо доставку як по Україні, так і по країнах СНД. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!