Вирощування грибів набуває дедалі більшої популярності, що зумовлено тим, що вони мають надзвичайні смакові властивості. Проте найважливіше те, що гриби мають дуже багатий склад та є корисними, оскільки містять багато білка та різноманітних мікро- й макроелементів.

Зараз будь-які гриби можна виростити у домашніх умовах самостійно, для цього достатньо придбати міцелій, який можна замовити у спеціалізованих магазинах. Штучне культивування грибів є надзвичайно рентабельною сферою, дедалі частіше грибництвом займаються не тільки великі господарства, але й міські жителі.

Опеньки вирощують як в зимовий, так і в літній період. Літні опеньки зазвичай вирощують на пеньках дерев, гілках. У зимовий період для цього вам знадобиться спеціальне приміщення, в якому будуть створені оптимальні умови для культивування грибів.

Технологія вирощування грибів є вже давно відомою, і оволодіти нею може практично кожен. Варто лише докласти трохи власних зусиль та присвятити трохи часу.

Якщо ви плануєте вирощувати гриби на пеньках, то найкращим варіантом будуть пеньки з берези, ялини, сосни та осики. Потрібно, щоб вони були у належному стані, зокрема деревина повинна бути досить щільною та не мати ознак зараження спорами трутового гриба. Необхідним є достатній рівень вологості, оскільки часто зовнішні шари мають високу вологість, а усередині дерево є занадто сухим, тому потрібно здійснювати самостійне додаткове зволоження. Їх варто поливати невеликим об’ємом води перед посівом декілька днів, бо вода постійно скочується.

Придбати якісний міцелій опеньків ви можете у компанії Neotex. Міцелій – це зародки грибів, він є надзвичайно економним: 1 л вистачить для 50 л субстрату. Його потрібно досить швидко наносити на субстрат, оскільки легко порушити стерильність. З його використанням ви неодмінно отримаєте високий врожай та прибутки, оскільки він вирощений із дотриманням встановленої технології та умов.

Варто звернути увагу, що на листових породах дерев міцелій грибів приживається набагато швидше, ніж на хвойних. Також потрібно підтримувати належну температуру для вирощування грибів, яка становить 20-25 градусів, адже при нижчій температурі ріст припиняється, а при вищій – зародки гинуть.

Вирощування опеньків – з нами це надзвичайно легко та просто! Умови оплати визначаються індивідуально з кожним клієнтом. Маємо необхідні сертифікати, які підтверджують якість представлених товарів. Здійснюємо тільки оптовий продаж товарів. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.