Здорове та красиве волосся – мрія кожної жінки. Через бажання бути гарнішими ми часто завдаємо шкоди своєму волоссю. Фени, вирівнювачі для волосся згубно діють на нього, особливо якщо не користуватися термозахистом. Хоча це не єдині чинники, які чинять негативний вплив на наші локони. Сюди належать погодні умови, неправильне та часте миття голови і навіть неправильне її висушування, хоч Ви і не користуєтесь феном. Здивовані? Та це все істина, про яку, на жаль, знають не всі дівчата.

Помітивши погіршення стану свого волосся, дівчата часто панікують і біжать до магазинів та аптек за "чудодійними" засобами, чим можуть ще більше посилити шкоду, адже не всі шампуні та маски є якісними. Останнім часом великої популярності набули засоби для догляду за волоссям, які містять у своєму складі кератин. Чи справедлива ця популярність? Спробуємо розібратися.

Кератин – це складова нашого волосся, він виконує захисну функцію і перешкоджає порушенню його структури. Через дію чинників, про які було сказано вище, кератин втрачає свої первинні властивості, внаслідок чого волосся перестає мати здоровий та доглянутий вигляд.

Лікарі зазначають, що суттєво оживити волосся не вдасться ніякими, навіть найдорожчими засобами, бо всі вони мають поверхневу дію. Проте наголошують на тому, що використовувати маски з кератину варто, адже вони огортають волосину, створюючи своєрідний захисний бар'єр. Тому від подальшого істотного ушкодження своє волосся Ви убезпечите. Для цього мало одного застосування маски з кератином, але якщо використовувати маску регулярно та мінімізувати негативний вплив різноманітних чинників, то здорове волосся Вам забезпечене!

Численні відгуки про покращений результат стану волосся після тривалого застосування масок з кератином говорять про те, що все-таки вони недаремно здобули таку популярність. Досвідчені перукарі говорять про те, що особливо важливо застосовувати маски після фарбування та освітлення волосся, адже саме тоді воно потребує найбільшого захисту. І не обов'язково це повинні бути кератинові маски: можна використовувати звичайні бальзами, додавши туди корисних масел, наприклад, кокосового.

Широкий асортимент засобів для догляду за волоссям, зокрема й кератинові маски, пропонує магазин "Кошик", де Ви зможете придбати шампуні, бальзами, кондиціонери, засоби проти лупи, стабілізатори імпортного виробництва. Щоб переглянути усі пропозиції компанії, переходьте до каталогу товарів. За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів магазину.