Існує законавчий акт, у якому вказано перелік даних, які має нанести на скляну тару під час маркування алкогольних напоїв компанія-виробник. Яку ж інформацію має надати виробник споживачеві та яким способом це робиться? Спробуємо з’ясувати. 

Маркування алкогольної продукції, реалізація яких здійснюється через торговельну мережу, відбувається таким способом: на лицьовій стороні етикетки, яка розміщена на кожній пляшці, обов'язково повинна вказуватися загальна та власна назва виробу, аби покупець відразу розумів, з яким видом алкоголю та з якою маркою має справу. Завдяки цьому покупець може точно визначитись із алкоголем, якому віддає перевагу, та придбати саме його.

Наступною обов'язковою інформацією є дані про виробника, який несе відповідальність за якість продукту та за повну відповідність даних про товар. Далі вказуються знак для товарів і послуг, місце, де було виготовлено продукт (якщо це не вказано у назві виробника). Обов'язково також вказується вміст спирту (у відсотках) та місткість посуду, часто також зазначають вміст цукру. Наявність штрихкоду на етикетці або самій пляшці обов'язкова. Там же мають бути дані про те, коли виріб було виготовлено, код суб’єкта господарювання та номер ліцензії на виробництво. Ця інформація може вказуватись також на коркові посудини.

Алкогольна продукція, яка має експортне призначення, маркується згідно з умовами відповідної угоди на експорт.

Щодо маркування виноробної продукції, сидру та перрі, то воно здійснюється подібним чином, відповідно до вищезазначених вимог. Є особливі вимоги щодо колекційних вин, де має вказуватись час витримки.

Маркування пляшок із пивом здійснюється шляхом наклеювання етикеток з інформацією про назву продукції, тип пива (світле, напівтемне, темне), місткість тари в літрах, склад, енергетичну цінність (в ккал / 100 г), вміст вуглеводів (в г / 100 г), дату виготовлення (число, місяць, рік).

Обов'язково має вказуватись термін придатності до споживання, умови зберігання, назва підприємства-виробника або ж бази розливання, якщо розлив пива здійснювався на базі, його адреса і товарний знак, вміст спирту у %, масова частка сухих речовин у початковому суслі.

Вказується інформація у вигляді напису "Пастеризоване" – для пастеризованого пива. Маркування продукції штриховими кодами здійснюють на етикетці або контретикетці. На металеві банки інформація про товар наноситься фарбою. 

Компанія "Регіон-Сервіс" є єдиним в Україні виробником маркувального обладнання. Виготовляємо маркувальний принтер PRIMUM в модельному ряді (краплеструменевий маркувальник) та інше обладнання для маркування у виробництві різних напоїв, зокрема пива. Наше маркувальне обладнання підходить для застосування у маркуванні найрізноманітніших товарів. Детальну інформацію дізнавайтесь на сайті команії або за телефонами, що вказані в контактах.