Щороку популярність порошкового фарбування зростає. Логічно, що виникає питання, чому так відбувається? Спробуємо розібратися.

Основні переваги порошкових фарб:

— більш економні у разі традиційного фарбування з використанням ручних інструментів, при використанні пневматичних установок витрати фарби зведені практично до нуля;
— для розведення цих фарб не потрібно використовувати різноманітні розчинники, у такий спосіб ви не забруднюєте навколишнє середовище, а також не шкодите здоров’ю;
— процес фарбування триває короткий проміжок часу, бо покриття наноситься одним шаром;
— порошкова фарба не загусає в процесі фарбування, тому має необмежений термін зберігання.

Головне в процесі фарбування – використання правильної технології. Ключовим і найбільш трудомістким процесом є належна підготовка поверхні. Потрібно приділити цьому серйозну увагу, позаяк поверхня має бути очищена від старого покриття, іржі та інших забруднень.

Для порошкового фарбування характерним є низький відсоток відходів; звісно, цей показник може істотно відрізнятися залежно від вибраного методу нанесення, а також від виду устаткування. Якщо вибране ручне розпилювання, ви витратите чимало фарби, як і при звичайному фарбуванні. У промислових умовах економія ресурсів відбувається завдяки використанню щільно закритих камер, які обладнано рекуператорами. За допомогою такого пристрою збирають залишки фарби та повертають їх до ємності. У такому разі забезпечується найнижчий рівень витрат, який становить 4 %, що є найнижчим з-поміж усіх можливих методів фарбування.

Зазвичай фарбування металевих конструкцій здійснюється з метою захисту їх від руйнування. Технологія порошкового фарбування постійно вдосконалюється.

Основними способами нанесення фарби є електростатичний та трібостатичний. У кожному із них тяжіння частинок фарби відбувається завдяки наданню їм електричного заряду. У трібостатичному методі фарбування відбувається шляхом тертя, а у електростатичному – завдяки дії електрики. Проте за допомогою цих методів нанесення фарби відбувається досить вдало.

Порошкове фарбування металовироб можлива у нас! Основною перевагою порошкового фарбування є те, що не використовуються розчинники, тому істотно знижується ймовірність забруднення навколишнього середовища. Для замовлення вам потрібно заповнити відповідну заявку на нашому сайті. Приймаємо замовлення по всій території України. Будемо раді з вами співпрацювати!