З огляду на ряд привілеїв, які отримує громадянин ЄС після отримання паспорта, не дивно, чому щороку збільшується кількість людей, які іммігрують. На відміну від тимчасового або постійного виду на проживання, оформлення громадянства будь-якої країни не лише наділяє іноземця абсолютно рівними правами з місцевим населенням у сфері працевлаштування, освіти чи ведення бізнесу, а й дає повноправну можливість вибирати президента країни та бути на державних посадах, виключає депортацію та забезпечує соціальний захист, пільги та медичне обслуговування. Досі не розумієте, чому так багато людей щорічно вибирають нове життя?..

Проте не все так просто. З отриманням громадянства життя, звісно, змінюється в кращу сторону, але водночас додається певна відповідальність. Такими обов’язками є сплата податків та військова служба. Військова служба є обов’язковою не у всіх країнах, тому важливо детально читати закони саме тієї країни, куди Ви збираєтесь іммігрувати.

Досить часто людей цікавить питання про те, як швидко та недорого отримати громадянство омріяної країни. У нас є відповідь!

Компанія International Business надає допомогу в імміграції в країни Європейського союзу, країни Карибських островів та Ізраїль. Юристи нашої компанії допомагають з оформленням громадянства і отриманням другого паспорта на підставі чинних міграційних законів. Завдяки досвіду і професіоналізму фахівців наші клієнти отримують громадянство за спрощеною процедурою в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо:

• супровід на кожному етапі імміграції. З нами Ви зрозумієте, що імміграція – не така страшна, як її малюють. Ми гарантуємо, що співпраця з нами стане приємним досвідом;
• відновлення втрачених документів. Така проблема здається справжнім кінцем світу, але не для наших фахівців! І такі ситуації ми можемо виправити;
• курси з вивчення мови. З нами Ви точно оволодієте базовими знаннями, навіть якщо не маєте схильності до вивчення іноземних мов;
• підготовку до присяги. Знати, що говорити, та говорити це в потрібний момент – майстерність, яка буде Вам під силу.

З нами Ви переконаєтесь, що з International business громадянство - мрія, яка може стати реальністю. Ми дуже цінуємо наших клієнтів та завжди відкриті до укладання нових партнерських угод. Не варто чекати того моменту, поки хтось прийде та виправить Ваше життя. Ви самі за себе відповідаєте, а такі компанії, як International Business, лиш готові посприяти змінам на краще. Співпраця з нами стане для Вас приємним досвідом та початком нової сторінки у житті!