Економічна нестабільність та війна призвели до того, що українці залишають домівки й рідні міста та їдуть за кордон у пошуках кращого життя. Звичайно, не всі у критичних ситуаціях зриваються та їдуть на заробітки. Для деяких людей дуже важко залишити все нажите за стільки років та переїхати туди, куди бачать очі. Проте є й ті, які зовсім не жаліють про свій переїзд. Саме вони і розповідають про те, як, проживши в країнах декілька років, отримали громадянство.

Якщо говорити про країни Європи, то їх умовно можна поділити на ті, де з легкістю можна отримати громадянство, та держави із суворою міграційною політикою. Насправді стати громадянином країн Європи не так вже й важко. В деяких країнах можна отримати громадянство за наявності родичів, які там проживають. Також Ви завжди можете стати інвестором країни або придбати там нерухомість. В такому разі влада автоматично надасть Вам громадянство.

Для українців найпопулярнішими є ті країни, куди не доведеться довго їхати. Найчастіше вони віддають перевагу Польщі, Угорщині або Чехії. І від дому недалеко, і у разі потреби завжди можна на декілька днів приїхати в гості до рідних.

Якщо Вам набридне постійно відчувати невпевненість щодо свого перебування у Чехії або в іншій країні, Ви завжди можете звернутись до компаній, які допоможуть отримати громадянство Чехії.

Отримати громадянство Чехії або будь-якої іншої країни Європи, Ізраїлю чи Карибських островів Ви можете у компанії International Business. Оформлення громадянства дасть Вам можливість перебувати на державних посадах, голосувати на виборах президента разом з корінними жителями, виключить можливість депортації, забезпечить Вас соціальним та медичним захистом. І це далеко не половина всіх можливостей, які Ви отримаєте.

Вибираючи нашу компанію, Ви можете не турбуватись за Ваше перебування за кордоном, адже наші юристи допомагають з оформленням громадянства на підставі чинних міграційних законів. Наші клієнти завдяки досвіду висококваліфікованих фахівців отримали громадянство ЄС, Ізраїлю та Карибів у найкоротші терміни. Ми пропонуємо підготовку до імміграції, а саме: супровід на кожному її етапі, відновлення втрачених документів, мовні курси та підготовку до присяги. У вас також буде зручний додаток, за допомогою якого Ви зможете відслідковувати та контролювати цей процес.

Ми віримо, що життя занадто коротке для того, аби Ви продовжували жити в тій країні, до якої зовсім не лежить душа. Настав час змін – і ми в цьому Вам допоможемо!