Згідно з офіційною статистикою, понад 400 тис. осіб орендують житло, оскільки не можуть дозволити собі придбати власне. У великих містах близько 20 % населення проживає у зйомних квартирах.

Багато хто чув історії від колег та друзів про те, як їх «кидали» з орендою житла. Дехто потрапив на гачок до аферистів, хтось винаймав квартири з досить неприємними сюрпризами. Також не поодинокі випадки, коли рієлтори намагаються нажитися на клієнтах. Тому виникає питання: як знайти житло та водночас убезпечити себе від шахраїв?

Вартість орендованої квартири суттєво коливається по всій Україні і залежить від низки факторів, зокрема від умов, наближеності до центру міста та ін. Чимало людей здійснює пошук квартири для оренди саме в інтернеті, де пропозицій є величезна кількість, проте більшість з них від посередників. Тому з допомогою рієлтора набагато простіше оформити договір оренди, також він повинен перевірити право власності на квартиру, убезпечивши у такий спосіб вас від різноманітних неприємних сюрпризів.

Існують певні правила, яких слід дотримуватися під час пошуку квартири для оренди на короткий проміжок часу – добу, тиждень та місяць.

1. Зокрема, не слід оплачувати послуги рієлтора до моменту укладання угоди.

2. Також не варто віддавати кошти власнику квартири до укладення договору.

3. Якщо власник або рієлтор вимагають внести частину коштів, для вас це повинно стати тривожним дзвіночком.

4. Варто переконатися, що у власника помешкання є всі необхідні документи, які підтверджують його право власності, зокрема документи на квартиру та паспорт. Слід з’ясувати, чи ще хтось має право власності на це помешкання.

5. Звертайтеся тільки до перевірених рієлторів, оскільки вони завжди турбуються про свою репутацію та ретельно перевіряють власну базу клієнтів.

Короткотривала оренда квартири у Києві є найбільш оптимальним варіантом, оскільки у квартирах, які пропонує наша компанія, є все необхідне для проживання. Зокрема, зроблений якісний ремонт, сантехніка у відмінному стані, наявний швидкісний інтернет. На кухні є вся необхідна побутова техніка та столові прибори. У ванній ви знайдете необхідні засоби гігієни, як-от шампунь, мило та фен. Окрім цього, ви зможете вибрати найкращий варіант квартири відповідно до вашого місця розташування, оскільки всі квартири знаходяться поблизу зупинок громадського транспорту.

Подобова оренда квартири в Києві є набагато вигіднішою, ніж зняття номеру у готелі. Для постійних клієнтів компанії Home-Hotel ми надаємо знижки у розмірі 3 %. Будемо раді допомогти вам організувати вдалий відпочинок у столиці!