Вибрати дійсно якісну постільну білизну є доволі складним завданням, адже у звичайних та інтернет-магазинах є надзвичайно великий асортимент постільної білизни, серед якого складно не розгубитися та не помилитися. Вкрай важливо зробити правильний вибір, оскільки постіль вибирають не на один день, та й вартість є досить високою.

Постільна білизна є надзвичайно важливою для організації якісного та повноцінного сну, позаяк навіть найменший жорсткий шов може створити дискомфорт та заважати відпочити. Не менш важливим є матеріал, з якого виготовлено постільний комплект. Найбільш поширеними традиційними тканинами для пошиття постелі є бавовна, шовк. Проте щороку текстильний ринок поповнюється новими матеріалами зі штучних волокон, як-от бамбук, модал та ін.

Наші постільні комплекти виготовлено з таких тканин, як полісатин, байка, фланель, бязь, сатин. Розглянемо кожну з них детальніше.

Для виготовлення бязі зазвичай використовують досить товсті нитки. Ця тканина має надзвичайно рідке плетіння. Вона є дуже стійкою та витримує велику кількість прання, відмінно зберігає колір, крім того, її надзвичайно легко прасувати. Ще однією перевагою цієї тканини є її порівняно невисока вартість.

Для виготовлення сатинової тканини здебільшого використовують тонкі кручені нитки з дуже щільним плетінням. Вона має надзвичайну блискучість, тому її можна з легкістю відрізнити від інших бавовняних тканин. Постільна білизна з сатину має дуже красивий вигляд та відмінно зберігає колір.

Байка – це надзвичайно м’яка тканина, яка виготовлена із натуральних ниток і котра як на лицевій, так і на зворотній стороні має ворс. Спочатку для виготовлення використовували саме шерсть, і такі текстильні вироби мали досить високу вартість. Виробники почали використовувати інші натуральні волокна, зокрема бавовну, яка теж має прекрасні властивості.

Фланель – тканина надзвичайної м’якості. У її складі можуть бути як шерстяні, так і бавовняні волокна, а як добавки використовують штучні нитки.

Кожна із представлених тканин є відмінною для пошиття постільної білизни. Варто звернути увагу на кольорову гаму білизни – у нас представлено надзвичайно великий асортимент, який постійно оновлюється. Тому робіть вибір з огляду на власні вподобання та дизайн вашої кімнати.

Постільна білизна сімейна сатин ви можете придбати у компанії «Домашній текстиль». Маємо надзвичайно великий асортимент товарів. Для постійних клієнтів у нас діють знижки. Приймаємо замовлення по всій території України. Здійснюємо доставку зручними для вас транспортними компаніями. Ми постійно оновлюємо асортимент товарів. Будемо раді бачити вас у числі наших клієнтів!